Allegro namawia do rozwodu z... plastikiem – Pol’and’Rock 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Allegro namawia do rozwodu z... plastikiem – Pol’and’Rock 2019

Strefa Allegro po raz dziesiąty pojawi się na 25. Pol’and’Rock Festival. W tym roku odbędzie się pod hasłem #BeSmart #WasteLess. Allegro razem ze swoimi gośćmi, zmierzy się z problemem plastiku nie tylko na festiwalu, ale także w życiu codziennym.

Allegro już od 10 lat towarzyszy festiwalowiczom na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Strefa Allegro co roku zachęca do odwiedzin nie tylko ze względu na ciekawe atrakcje, ale także na inspirujący przekaz. Tym razem tematem przewodnim będzie hasło #BeSmart #WasteLess - edukacja ekologiczna w festiwalowym stylu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dlaczego chcemy przybliżyć festiwalowiczom idę Less Waste? Po to, by nasi goście wprowadzili ją w życie nie tylko na festiwalu, ale także po powrocie do domu. To nie jest takie trudne! Metodą małych kroków #BabySteps możemy wspólnie zadbać o planetę. Allegro pragnie być częścią zmiany, od lat swoimi działaniami wspieramy ekologię. Wierzymy, że kształtowanie ekologicznych postaw u dziesiątek tysięcy odpowiedzialnych i ciekawych ludzi na festiwalu to dobry kierunek. Oczywiście zaczynamy od siebie. W zeszłym roku rozdaliśmy gościom na strefie ponad 11 000 plastikowych butelek. W tym roku nie zużyjemy ani jednej – mówi Krzysztof Śpiewek, CSR manager w Allegro.

W trakcie trwania festiwalu, w Strefie Allegro będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników i sprzedawców Allegro. Podczas zajęć chętni nauczą się, jak zrobić woskowijkę, kosmetyki czy torbę na zakupy z materiałów z odzysku. A to nie wszystko! Allegro zaprosi festiwalowiczów do tajemniczego EKOlabiryntu pełnego ciekawych instalacji artystycznych i wartościowych informacji na temat stanu naszego środowiska. Wejście do środka zmieni podejście do ekologii niejednego sceptyka. A po wyjściu z labiryntu, wszyscy będą mogli nagrać video życzenia dla naszej planety. Filmy zostaną po festiwalu zamknięte w kapsule czasu i będą czekały na odtworzenie za sto lat!

– Bardzo cieszymy się, że Allegro jest z nami także w tym roku. Jak wiecie, dbamy o czystość na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, organizując akcję “Zaraz Będzie Czysto”, tym większą radością jest dla nas fakt, że Allegro organizuje strefę pod hasłem #BeSmart #WasteLess i edukuje oraz zachęca do większej dbałości o środowisko. Razem możemy więcej. Kto wie może wkrótce będziemy nie tylko największym festiwalem w Europie, ale i tym najczystszym! – mówi Jerzy Owsiak, prezes fundacji WOŚP.

Zabawa z najlepszym widokiem na Najpiękniejszy Festiwal Świata

Strefa Allegro to nie tylko edukacja ekologiczna, ale także świetna zabawa. Jak co roku, festiwalowicze będą mieli okazję zobaczyć koncerty z wysokości 32 metrów. Wielkie Koło Allegro od lat góruje nad festiwalem i przyciąga tłumy. W 2018 roku Pol’and’Rock z powietrza podziwiało ponad 13 000 gości.

Na polu festiwalowym nierzadko można spotkać ciekawie przebrane osoby. Allegro postanowiło docenić ich kreatywność i zaprosić do wspólnej zabawy na Allegro Fashion Freak Show.

W pomarańczowej strefie odbywać się będą castingi, w których wezmą udział kreatorzy festiwalowych trendów. W sobotę, podczas finałowego pokazu, Allegro wspólnie z gwiazdami wyłoni zwycięzców i nagrodzi ich bonami na zakupy w serwisie.

Allegro nie zapomina także o tych, którzy nie mogli pojawić się na festiwalu. Filip Chajzer i Szymon Majewski zaproszą na codzienne, 30 minutowe facebookowe relacje na żywo z samego serca Strefy, w których pokażą, jak bawią się Pol’and’Rockowicze i opowiedzą o temacie przewodnim tegorocznej strefy - #BeSmart #WasteLess.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij