Agencja eContentLAB rozszerza współpracę z NTT System

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja eContentLAB rozszerza współpracę z NTT System

Agencja interaktywna eContentLAB należąca do spółki E-Kiosk S.A. rozszerza współpracę z firmą NTT System w zakresie komunikacji w social mediach.

NTT System jest największym polskim producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Firma należy do czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz tzw. urządzeń peryferyjnych w Polsce. Od wielu lat współpracuje z niezwykle dynamicznie rosnącym środowiskiem gamingowym oferując graczom nowoczesne komputery NTT Game i HIRO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

eContentLAB nawiązał współpracę z NTT System w lipcu 2018 r. Obejmowała ona początkowo obsługę brandów NTT System i NTT Game. Firma zdecydowała się właśnie na przedłużenie umowy o współpracy oraz rozszerzenie jej zakresu o obsługę brandu HIRO. W ramach umowy eContentLAB odpowiada za kreację, moderację postów, komunikację z fanami oraz performance, koordynuje także komunikację eventową, premiery kolejnych produktów oraz promocję sprzedaży w mediach społecznościowych.

– Współpraca z NTT System w zakresie komunikacji w social mediach wymaga bardzo dobrej znajomości aktualnych produkcji game’ingowych, a także najnowszych rozwiązań technologicznych tej branży. Istotna jest również wiedza z zakresu zainteresowań środowiska e-sportowego. Przygotowując strategię komunikacji dla brandów NTT System dużo czasu poświęciliśmy na zgłębienie specjalistycznej wiedzy i widać wyraźnie, że takie zindywidualizowane podejście przynosi efekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dostrzega je także nasz klient – mówi Łukasz Piela, prezes zarządu E-Kiosk S.A.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij