Strefa Play Mudness na festiwalu Pol’and’Rock

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strefa Play Mudness na festiwalu Pol’and’Rock

Szalona zabawa, pozytywne emocje i niesamowita atmosfera, zgodnie z ideą #playpositive! Oprócz tego fioletowe błoto, ulubieni Youtuberzy, wodna zjeżdżalnia i ogrom innych atrakcji. To właśnie czeka na wszystkich uczestników 25. Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą strefie Play.

Pol’and’Rock Festival to Najpiękniejszy Festiwal Świata organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy od 1995 roku. Podczas każdego wydarzenia występuje na nim ponad kilkadziesiąt zespołów z Polski i całego świata. Jednak Pol’and’Rock to nie tylko koncerty - to również spotkania z ciekawymi ludźmi w ASP, czyli Akademii Sztuk Przepięknych. Tegoroczna, jubileuszowa edycja zostanie zorganizowana w dniach od 1 do 3 sierpnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Operator Play już po raz ósmy zagości podczas wydarzenia i podobnie jak podczas poprzednich edycji – tak i tym razem przygotuje dla wszystkich uczestników specjalną strefę. W tym roku jej nazwa, „Play Mudness”, nawiązuje do nieodłącznego elementu najpopularniejszego festiwalu muzycznego w Polsce. W związku z tym główną atrakcją strefy będzie specjalnie przygotowany basen, wypełniony fioletowym błotem.

Akcja ta ma wyjątkowy charakter, ponieważ odwraca znaczenie „obrzucania się błotem”. Dzięki niemu w strefie mają występować wyłącznie pozytywne emocje, dobra energia oraz przyjacielska atmosfera - wszystko to zgodnie z ideą #playpositive. Oprócz błotnego basenu na uczestników czekają zjeżdżalnia wodna, strefa do ładowania smartfonów oraz niezbędne gadżety dla każdego festiwalowicza. Wszyscy chętni będą mogli też porzucać frisbee w błocie oraz przeciągać linę.

Na miejscu pojawią się ulubione gwiazdy z #teamplay – Red Lipstick Monster, Rezi oraz Człowiek Warga. Obecność na Festiwalu Pol’and’Rock to niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie, dostać autograf czy zamienić kilka słów. Yotuberzy będą również brać udział we wszystkich aktywnościach w strefie Play Mudness. Z kolei wieczorami strefa Play będzie się zamieniać w miejsce pozytywnej zabawy i wspólnych imprez.

Play przygotował dla wszystkich fanów mediów społecznościowych dodatkowe atrakcje – dedykowaną nakładkę AR do Messengera, która umożliwia wirtualne obrzucenie się błotem w grupie do 5 osób oraz nakładkę na zdjęcie profilowe na Facebooku. Można je znaleźć, wpisując w wyszukiwarce nakładek „Play Mudness”. Z kolei na użytkowników Instagrama czekają Mudoji – dedykowane gify, które można dodawać do InstaStories. Dostęp do nich można uzyskać, wpisując „playmudness”.

Wszyscy chętni mogą zapisać się do oficjalnego wydarzenia #playmudness „Tego lata wytaplam się w fioletowym błocie na Pol’and’Rock!” na Facebooku, aby otrzymywać najświeższe informacje.

Za koncept kreatywny, realizację i obsługę strefy PLAY na festiwalu odpowiadają Agencja Plej oraz Boscata, za współpracę z influencerami: Agencja Plej i MediaCom Beyond Advertising, produkcję: Shootme, zdjęcia: Paweł Fabijański.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij