H&M wprowadza nową usługę – kup teraz, zapłać później

eCommerce

H&M wprowadza nową usługę – kup teraz, zapłać później

Nowa usługa sieci H&M będzie dostępna w sklepie internetowym marki oraz w fizycznych punktach sprzedaży. Jako pierwsi skorzystają z niej klienci z Holandii i Belgii.

H&M wprowadza nową usługę, w ramach której klienci będą mogli zapłacić za zakupioną rzecz dopiero po dwóch tygodniach. Dzięki temu będzie można spokojnie przymierzyć ubranie w domu, a w przypadku zmiany decyzji co do zakupu – za darmo je zwrócić, bez konieczności oczekiwania na zwrot wydanych pieniędzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa usługa będzie działać w sklepie internetowych oraz wybranych fizycznych punktach sprzedaży marki. By z niej skorzystać, klienci podczas zakupów będą musieli zeskanować specjalny kod QR, natomiast rachunek za produkty przyjdzie nieco później.

Opcja ta jest już dostępna na rynku szwedzkim, niebawem zostanie też wprowadzona w innych europejskich krajach, takich jak np. Belgia czy Holandia.

zdjęcie: depositphotos.com

PS

W styczniu br. Zalando prowadziło testy rozwiązania tzw. „In home delivery”, które umożliwiłoby dostawcy dostarczenie naszej przesyłki bezpośrednio do mieszkania, nawet gdy nas tam nie będzie.

PS2

W przymierzalniach Top Secret w centrum handlowym Posnania, firma Signify zainstalowała innowacyjne oświetlenie Philips PerfectScene. Dzięki zamontowaniu tam specjalnego panelu sterującego, światło można dostosować w zależności od potrzeb i przeznaczenia wybieranego stroju.

PS3

W centrum handlowym Blue City w Warszawie można skorzystać z interaktywnych przymierzalni bazujących na inteligentnych lustrach, które rozpoznają wniesione ubrania do przymierzalni, podpowiadają dodatki oraz umożliwiają dokonania szybkiej płatności, bez czekania w kolejce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij