Zalando stylizuje Polki w Dzień Dobry TVN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zalando stylizuje Polki w Dzień Dobry TVN

Zalando, wiodąca w Europie platforma modowa i lifestyle’owa, zostało w Polsce partnerem strategicznym cyklu metamorfoz „Cała Ty” w Dzień Dobry TVN.

Obejmujący 6 metamorfoz cykl będzie nadawany w każdą niedzielę, począwszy od 11 sierpnia aż do 15 września br. Prowadząca Kasia Sokołowska wraz z grupą ekspertów — stylistą, stylistą fryzur i wizażystką — będzie dokonywać przemian wizerunku uczestniczek programu. Ekipa pomoże im odnaleźć osobisty styl i pokaże, jak na co dzień podkreślać urodę, wykorzystując dostępny na Zalando.pl szeroki asortyment ubrań, butów, dodatków oraz kosmetyków. W każdym odcinku będzie prezentowana inna historia aktywnej zawodowo kobiety, która potrzebuje pomocy w dostosowaniu swojego wizerunku do samej siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem programu „Cała Ty” jest pokazanie, że każdy moment w życiu jest dobry na dokonanie zmian, odnalezienie własnego stylu i wyrażanie go poprzez codzienny ubiór. Ważne tylko, żeby wiedzieć, jak to robić i gdzie szukać inspiracji.

Pierwszy odcinek został wyemitowany 11 sierpnia. Program powstał przy współpracy TVN oraz domu mediowego OMD Media Direction. Grupa Media Direction pracuje dla Zalando w Polsce nieprzerwanie od 2012 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij