Którym jesteś Bondem? - sprawdź na fanpage’u CANAL+

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Którym jesteś Bondem? - sprawdź na fanpage’u CANAL+

Z okazji premiery telewizyjnej „Skyfall” w CANAL+, która odbędzie się 28 września, na fanpage’u filmowym stacji na Facebooku została uruchomiona aplikacja „Którym jesteś Bondem?”. Polakom najbliżej do Daniela Craiga.

W zabawie internauci odpowiadając na kilka pytań, sprawdzają, do którego z aktorów odtwarzających rolę agenta 007 jest im najbliżej. Uczestnicy zostają postawieni w hipotetycznych sytuacjach nawiązujących do kultowej serii. O rozwiązaniu decyduje wybór jednej z sześciu możliwości reakcji oraz – w przypadku braku jednoznaczego wyniku - zainteresowania zadeklarowane na profilu. O potencjale viralowym aplikacji świadczy fakt, że już w ciągu pierwszej doby od uruchomienia zabawy wzięło w niej udział ponad 1000 osób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Najwięcej, bo aż 39,5% z nich wybrało reakcje i atrybuty charakterystyczne dla Daniela Craiga, co potwierdza słuszność decyzji producentów serii o zaangażowaniu aktora do roli i wykreowaniu nowego typu bohatera. Tuż za Craigiem uplasował się Pierce Brosnan z wynikiem 36%. To Bonda-Brosnana zobaczyliśmy po raz pierwszy nieogolonego i wycieńczonego torturami, niemniej to, co pozostaje w pamięci o tym wcieleniu agenta 007 to niezwykły wdzięk, elegancja oraz poczucie humoru. Uznawany za najbliższy literackiemu pierwowzorowi Bonda Sean Connery zajął dopiero trzecie miejsce – z nim utożsamia się 10,5% uczestników zabawy. Być może charakterystyczne dla niego dość obcesowe zachowania wobec kobiet nie cieszą się dziś już popularnością. Dość zaskakujące są wyniki poza podium. Aż 8,5% było najbliżej George’a Roberta Lazenby’ego, który zagrał w zaledwie jednym filmie z serii i zasłynął z tego, że w filmie jako jedyny ożenił się z miłości. Lazenby pobił tym samym jednego z najpopularniejszych Bondów - Rogera Moore’a, który z wynikiem 5% zajął dopiero 5. miejsce. Najwyraźniej gadulstwo i cięte riposty nie są dziś aż tak w cenie. Najmniejsza popularnością cieszy się zaś Timothy Dalton (0,5%), który w dwóch Bondach wykreował wizerunek niezłomnego i niepokornego agenta. Warto przy tym wspomnieć, że „Licencja na zabijanie” z jego udziałem była pierwszą produkcją serii uznaną za zbyt brutalną i dostała w Anglii kategorię „R” (nie dla młodych widzów).

Aplikacja „Którym jesteś Bondem?” została uruchomiona z okazji polskiej premiery telewizyjnej najnowszej odsłony Bonda „Skyfall”. Film z Danielem Craigiem w roli głównej pobił rekordy oglądalności, zarabiając jako pierwszy film w historii serii o agencie 007 ponad miliard dolarów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij