VMLY&R Poland partnerem marek Wyborowa w obszarze digital

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VMLY&R Poland partnerem marek Wyborowa w obszarze digital

VMLY&R Poland odpowiada za obsługę digitalową należących do koncernu Pernod Ricard marek wódki Wyborowa: Wyborowa od Mistrza, The Dark, Wyborowa Core. Agencja zajmuje się planowaniem i realizacją projektów digitalowych oraz kampanii regionalnych dla marek Wyborowa w Polsce.

W ramach stałej współpracy na polskim rynku VMLY&R Poland odpowiada m.in. za strategię i koncepcje kreatywne w obszarze digital, współpracę z influencerami oraz opracowanie komunikacji na Facebookowym profilu Wyborowa Wódka, a także jego moderację i zakup mediów digital. Dodatkowo, agencja realizuje sesje fotograficzne i produkcje wideo, a także przygotowuje materiały POS w punktach sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zdecydowaliśmy się na wybór VMLY&R Poland spośród czterech agencji, które wystartowały w przetargu. Szalę na stronę VMLY&R Poland przeważyło zrozumienie briefu i poprawnie zaprojektowana odpowiedź na niego. Ponadto, doceniliśmy kreatywne rozwiązania – mówi Mateusz Masłowski, brand manager Wyborowa, Polska.

W zakresie globalnej obsługi agencja VMLY&R Poland odpowiada także za przygotowanie nowej platformy komunikacji, której wdrożenie obejmie wszystkie rynki, na których obecna jest marka.

– Powierzyliśmy agencji całość prac związanych z repozycjonowaniem marki oraz wypracowaniem nowej komunikacji, bardziej emocjonalnej dla konsumentów w Polsce i za granicą – dodała Joanna Stec, drand manager Wyborowa, Global.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij