McDonald’s umieścił hotele dla pszczół na billboardach

McDonald’s umieścił hotele dla pszczół na billboardach

To kolejna niesamowita akcja sieci McDonald’s – tym razem szwedzki oddział marki postanowił zainstalować domki dla pszczół w swoich billboardach.

W maju br. głośno zrobiło się o inicjatywie szwedzkiego oddziału sieci McDonald’s, który to stworzył ul, wyglądający jak miniaturowa wersja lokalu marki. Teraz firma poszła o krok dalej i postanowiła umieścić hotele dla pszczół w swoich billboardach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Domki dla tych owadów zostały ustawione za nośnikami reklamowymi. W specjalnie zamontowanych drewnianych płytach zostały natomiast wywiercone otwory, by pszczoły mogły się swobodnie przemieszczać.

Pierwsze hotele dla pszczół znalazły się w billboardach umieszczonych nieopodal miejscowości Järftälla, niedaleko Sztokholmu.

Za realizację odpowiada agencja NORD DBB, która ma też na swoim koncie wspomniane wcześniej ule. 

PS

Pornhub postanowił włączyć się w akcję ratującą pszczoły, w związku z czym stworzył nową, specjalną kategorię, poświęconą tym owadom – BeeSexual. Za każdy obejrzany filmik, Pornhub zapowiedział, że przekaże pieniądze organizacjom charytatywnym, które ratują te owady.

PS2

Wraz z początkiem sierpnia br. Carrefour otworzył na dachu swojego wrocławskiego supermarketu hotele dla pszczół – mają one na celu ochronę owych owadów żyjących w środowisku miejskim.

PS3

Takiej influencerki jeszcze nie było – pszczoła o imieniu B. za pomocą konta na Instagramie zwraca uwagę na problem wymierania pszczelich rodzin.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij