McDonald’s i Żabka wprowadzą wege potrawy do swojej oferty

McDonald’s i Żabka wprowadzą wege potrawy do swojej oferty

Już wkrótce w ofercie sieci McDonald’s ma pojawić się bezmięsna wersja słynnego Burgera Drwala. Z kolei w przyszłym roku Żabka wprowadzi wegetariańskie hot-dogi.

Już w przyszłym roku Żabka wprowadzi do swojej oferty hot doga w wersji dla wegetarian. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pracujemy nad produktem, który zastąpi mięso w hot dogu, tak by mógł stać się równie smacznym wyborem dla wegetarian. Chcemy stworzyć bardzo dobre rozwiązanie bezmięsne, które zapoczątkuje zupełnie nową kategorię dań w naszej ofercie. Produkty są obecnie w fazie testowej, planujemy wprowadzić je do sprzedaży w przyszłym roku – powiedział Jerzy Roguski Dyrektor handlowy firmy Żabka Polska.

Sieć McDonald’s też postanowiła poszerzyć swoją ofertę o bezmięsne potrawy. Już wkrótce, bo 20 listopada br., do menu marki powróci słynna kanapka Burger Drwala, która dostępna jest jedynie w sezonie zimowym. Do tej pory występowała w trzech wersjach – klasycznej, pikantnej oraz z kurczakiem – teraz zaś sieć ma w planach wprowadzenie dwóch nowych wariantów – Burgera Drwala podwójnego oraz Burgera Drwala Wege, w której kotlet mięsny zostanie zastąpiony warzywnym. 

Informacje te znalazły się na grafice z nową ofertą produktową sieci, która została zamieszczona na wielu forach i grupach o tematyce wege na Facebooku. Sieć McDonald’s jeszcze oficjalnie nie potwierdziła tej wiadomości.

PS

W marcu br. w swoich norweskich sieciach McDonald’s prowadził testy warzywnych nuggetsów.

PS2

Burger King to kolejna sieć fast foodowa, która zdecydowała się wprowadzić do swojego menu ofertę dla wegetarian – już teraz dostępny jest wege burger z serem Halloumi.

PS2

KFC prowadzi w Stanach Zjednoczonych testy wegańskich odpowiedników swoich nuggetów i skrzydełek – są one robione bazie słynnych produktów firmy Beyond Meat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij