Nicholas the Sweep: Sainsbury’s przenosi nas do dickensowskiego Londynu w nowej świątecznej kampanii

Nicholas the Sweep: Sainsbury’s przenosi nas do dickensowskiego Londynu w nowej świątecznej kampanii

Brytyjska sieć Sainsbury’s ruszyła z nową kampanią świąteczną, w której przenosi nas do Londynu rodem z książek Charlesa Dickensa. Za pomocą poruszającej historii pokazuje prawdziwą magię świąt.

Sieć Sainsbury’s w tym roku świętuję swoje 150-lecie. Z tej okazji przygotowała niesamowitą kampanię świąteczną, za pomocą której chce zaznaczyć swoje miejsce w brytyjskiej kulturze na przestrzeni ostatni lat. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie stworzonym w ramach kampanii przenosimy się do dickensowskiego Londynu i śledzimy historię chłopca – Nicholasa – który zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież owocu ze sklepu Mary Ann i John James Sainsbury. W ramach kary mały Brytyjczyk zostaje zesłany na Biegun Północny. Tam z kolei pomocną rękę wyciąga do niego sama pani Sainsbury i pomaga mu znaleźć nowy sens w życiu, a tym samym – odkryć prawdziwą magię świąt. 

PS

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce rozpoczęło nową kampanię, której celem jest zapewnienie rodzinnych świąt opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz rodzinom znajdującym się w kryzysowej sytuacji. W tym roku do wsparcia akcji zaproszono Tomasza Kota oraz innych znanych aktorów.

PS2

Francuski operator telekomunikacyjny Bouygues Telecom niedawno zaprezentował swoją nową kampanię świąteczną. W spocie pod hasłem „Father Christmas” przedstawiono zabawną historię z ważnym przekazem na końcu.

PS3

Amazon zaprezentował swoją najnowszą kampanię świąteczną, w której przy akompaniamencie piosenki „Everybody Needs Somebody to Love” Solomona Burke'a śpiewające paczki marki wprowadzają w radosny, świąteczny klimat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij