Drwal. Lepsza strona zimy: Do sieci McDonald's powraca Burger Drwala

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Drwal. Lepsza strona zimy: Do sieci McDonald's powraca Burger Drwala

Do restauracji McDonald’s powrócił Burger Drwala. Jak co roku rozgrzeje i sprawi, że zimne miesiące będą jeszcze przyjemniejsze.

Każdy ma swój sprawdzony sposób na zimę. Jedni z pierwszymi płatkami śniegu wyciągają narty, sanki czy łyżwy, by oddać się zimowym sportom. Inni zaszywają się pod kocem z ulubioną książką czy serialem. Natomiast goście McDonald’s co roku z niecierpliwością oczekują powrotu Burgera Drwala. Jak nic innego nasyci i rozgrzeje w jesienne chłody i zimowe mrozy. Czy można sobie wyobrazić lepszy początek zimy?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Burger Drwala – niezaprzeczalny klasyk. Składają się na niego ser topiony w panierce, soczysty kotlet wołowy, dwa plastry chrupiącego bekonu, krucha sałata, prażona cebulka serwowane w serowej bułce z dodatkiem sosów z przyprawami. W menu znajdziemy też dwie dodatkowe wersje klasycznego Burgera Drwala – Drwal na ostro z dodatkiem papryczek jalapeño i zielonego sosu tabasco oraz Drwal Podwójny z dodatkową porcją wołowego mięsa. Ta druga opcja zadowoli nawet najbardziej wygłodniałych gości restauracji.

Drwal z kurczakiem to kolejna wariacja na temat kultowego burgera. W tej odsłonie wyjątkowe wrażenia smakowe zapewnia kotlet z kurczaka.

W ofercie McDonald’s dostępny jest również Wege Burger Drwala z kotletem z soczewicy.

Nie trzeba czekać na pierwszy śnieg, aby poczuć zimowy klimat. Lepszą stronę zimy odkryjemy w McDonald’s już od 20 listopada br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij