H&M rozpoczęło testy nowej usługi – marka będzie wypożyczać ubrania

H&M rozpoczęło testy nowej usługi – marka będzie wypożyczać ubrania

H&M ruszyło z nowym programem, mającym na celu poprawę naszego środowisko – od kilku dni mieszkańcy Sztokholmu mogą testowo wypożyczać ubrania w jednym z tamtejszych sklepów marki.

Z ofertą „leasingu” ubrań ostatnio możemy spotkać się coraz częściej. W czerwcu br. w mediach pojawiły się informacje o tym, że marka Urban Outfitters wprowadza nową platformę Nuuly, na której za wykupienie miesięcznej subskrypcji w wysokości 88 dolarów będzie można wypożyczać ubrania. Z kolei brand MUD Jeans oferuje podobną usługę, lecz w przypadku jeansów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz marka H&M postanowiła zrobić pierwszy krok w kierunku wynajmu ubrań, bowiem od kilku dni w jednym ze sztokholmskich sklepów brandu klienci należący do programu lojalnościowego sieciówki mogą wypożyczać kilka sztuk odzieży odzieży za 37 dolarów tygodniowo. 

Program będzie działać przez trzy miesiące, a jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, to być może usługa zostanie poszerzona o kolejne kraje. 

PS

Coraz częściej mówi się o szkodliwym działaniu branży mody w kontekście środowiska. Co zatem zrobić, żeby nie przyczyniać się do szerzenia szkodliwości przemysłu modowego, a jednocześnie, aby nadal z niego czerpać? Przedstawiamy 6 miejsc, w których można wypożyczać ubrania.

PS2

W październiku br. H&M rozpoczęło testy internetowego second-handu. Na tę chwilę usługa dostępna jest tylko w Szwecji, lecz być może już wkrótce zostanie poszerzona o inne kraje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij