Beata Kozidrak wystąpiła w świątecznej kampanii Zalando

Beata Kozidrak wystąpiła w świątecznej kampanii Zalando

Polska piosenkarka Beata Kozidrak została ambasadorką świątecznej akcji platformy Zalando pod hasłem „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu”. W ramach kampanii stworzony został spot, promujący wydarzenie organizowane przez markę – „Świąteczny Dancing z Beatą Kozidrak”.

W połowie listopada br. Zalando ruszyło ze swoją świąteczną kampanią pod hasłem „Święta zawsze razem. Niezależnie od stylu”, która zwraca uwagę na to, co w tym szczególnym czasie jest najważniejsze – więzi rodzinne i przyjacielskie, celebrowane przez wspólne, radosne spędzanie czasu – czyli wartości, które nigdy nie wychodzą z mody. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz platforma zaprezentowała kolejną odsłonę akcji, której twarzą została… polska piosenkarka Beata Kozidrak. Promuje ona organizowane w ramach kampanii specjalne wydarzenie, zatytułowane „Świąteczny Dancing z Beatą Kozidrak”, które odbędzie się 16 grudnia br. w warszawskim Teatrze Sabat.  

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie.

PS

Jakie najciekawsze akcje przeprowadziła w 2019 roku marka Zalando? Które kanały komunikacji marketingowej były dla niej najważniejsze? Jak zmieni się to w 2020 roku?

PS2

Długo wyczekiwane święta już za rogiem! A z racji tej, że wielkimi krokami wkraczamy w bożonarodzeniowy okres, przedstawiamy świąteczne kampanie, które szczególnie urzekły nas w tym roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij