H&M rusza z ekologiczną dostawą – w Holandii przesyłki będą dostarczane rowerem

eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

H&M rusza z ekologiczną dostawą – w Holandii przesyłki będą dostarczane rowerem

H&M podejmuje kolejne kroki mające na celu ochronę naszego środowiska – w Holandii marka ruszyła z ofertą kuriera rowerowego.

Ostatnimi czasy dużo mówi się o negatywnym wpływie branży odzieżowej na nasze środowisko. Na szczęście coraz więcej marek – zarówno tych zagranicznych, jak i polskich – podejmuje konkretne kroki celem zminimalizowania swojego oddziaływania  na pogłębiające się zmiany klimatyczne. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z ciekawym pomysłem wyszła niedawno szwedzka marka odzieżowa – H&M - która postanowiła wprowadzić w Holandii usługę „ekologicznej dostawy”. Oznacza to, że tamtejsi klienci, przy zamówieniach ze sklepu internetowego, mają teraz możliwość wybrania dostawy swojej przesyłki przez kuriera rowerowego. 

W zakresie takich dostaw H&M współpracuje z firmą Fietskoeriers.nl. Co więcej, klienci mogą spodziewać się swoich przesyłek dostarczonych przez kuriera rowerowego w godzinach 18-22. A co istotne – taka forma dostawy będzie kosztować tyle samo, co w przypadku tych tradycyjnych form.

PS

Firma kurierska UPS rozpoczęła w lipcu br. w USA dostarczanie przesyłek dronami. W związku z tym firma uruchomiła nową spółkę UPS Flight Forward, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie nowego sposobu dostaw.

PS2

Walmart przenosi zakupy online na zupełnie inny poziom – teraz internetowe zakupy żywnościowe są dostarczane wprost do lodówek klientów, nawet jeśli nie ma ich w domu.

PS3

„In home delivery” to efekt współpracy Zalando z firmą kurierską bpost. Dzięki technologii inteligentnego zamka, klienci będą mogli zdalnie zezwolić kurierowi na pozostawienie paczki wewnątrz ich mieszkania, nawet pod ich nieobecność.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij