Piotr Osiński i Aleksander Frydrych dołączają do działu kreacji VMLY&R

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Osiński i Aleksander Frydrych dołączają do działu kreacji VMLY&R

Od stycznia br. Piotr Osiński jako regional creative director kieruje pracą zespołu realizującego projekty dla marek z portfolio Grupy Danone. Z kolei Aleksander Frydrych jako associate creative director w duecie z Adamem Smereczyńskim odpowiada za zespół 14 osób i obsługę marek jak m.in. Wyborowa.

Piotr Osiński tworzy i pasjonuje się reklamą od ponad 13 lat. Przez ostatnie 2 lata jako executive creative director w Wunderman w Dubaju kierował całym działem kreacji w regionie Bliskiego Wschodu. Wcześniej spędził 6 lat w Saatchi&Saatchi IS, gdzie przez ostatni czas jako associate creative director odpowiedzialny był za globalny, digitalowy scope of work dla marki Duracell i regionalną pracę dla Microsoft i GSK. Na swoim koncie ma pracę dla ponad 30 marek i ponad 50 nagród reklamowych, w tym Cannes Lions, Clio, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum czy Effie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uwielbia wymyślać reklamy, a w wolnych chwilach bajki dla swoich dzieci.

Urodzony w 1982 roku Aleksander Frydrych miał być pianistą, później programistą – został człowiekiem od reklamy. Pracę w branży zaczynał dwanaście lat temu w Leo Burnett. Doświadczenie zdobywał m.in. w Change Integrated, Walk Digital czy Grey Group. Nagrodzony kilkudziesięcioma nagrodami w konkursach kreatywnych w Polsce i na świecie. Z ciekawszych projektów, które współtworzył, wymienić warto: „Kulturyzator Frugo" – nagrodzony pierwszym w historii konkursu KTR Grand Prix za projekt komercyjny, „Szacun Tropików" – wysoko zasięgową kampanię za 13 złotych dla fundacji Integracja czy „Nie chcę być strażakiem"– nagrodzoną lwem na festiwalu w Cannes.

Prywatnie fan science fiction, entuzjasta gier komputerowych jako form fabularnych. Ojciec dwójki rozrabiaków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij