Polska ilustratorka stworzyła grafiki do nowej kolekcji marki H&M

Polska ilustratorka stworzyła grafiki do nowej kolekcji marki H&M

Szwedzka marka H&M zaprosiła polską artystkę Karolinę Kijak do międzynarodowej współpracy – w jej ramach ilustratorka stworzyła grafiki, które zdobią ubrania z nowej, dziecięcej kolekcji brandu.

Karolina Kijak to kolejna polska artystka, która już ma na swoim koncie międzynarodową współpracę ze znaną marką – pod koniec stycznia br. informowaliśmy o wspólnym projekcie Marc Jacobs Fragrances z ilustratorką Karoliną Pawelczyk, w ramach której powstała seria barwnych grafik, promujących zapach brandu – Daisy Daze. Wcześniej zaś dla francuskiego domu mody Hermès projekty stworzyli Anna Glik oraz Jan Bajtlik

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz grafiki polskiej ilustratorki Karoliny Kijak zdobią ubrania z nowej, wiosennej kolekcji marki H&M dla najmłodszych. Artystka stworzyła serię akwarelowych ilustracji, przedstawiających podobizny zwierząt, takich jak m.in. żyrafa, rekin, flaming czy też gepard. 

Grafiki pojawią się na ubraniach, a także akcesoriach z kolekcji dla dzieci, która wejdzie do sklepów H&M już 5 marca br. 

PS

Czegoś takiego jeszcze nie było – marka Swatch do zaprojektowania limitowanego zegarka zaprosiła… świnię! Jest to jednak nietypowe zwierzę, bo już od jakiegoś czasu maluje obrazy, w efekcie czego doczekało się pseudonimu Pigcasso.

PS2

Obecnie trudno zdefiniować luksus. Choć zawiera w sobie pewną stałość, musi reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się społeczeństwa. Marki luksusowe stanęły więc przed pytaniem: jak zachować swoją tożsamość, a jednocześnie przyciągać nowe pokolenia konsumentów? Odpowiedzią stała się sztuka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij