Margaret pierwszą gwiazdą Rak’n’Roll Music

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Margaret pierwszą gwiazdą Rak’n’Roll Music

Margaret to pierwsza twórczyni Rak’n’Roll Music – nowego gatunku muzyki, który pomaga chorym przejść przez raka. Piosenkarka i jej fani stworzą kawałek, dzięki któremu do Fundacji i jej podopiecznych trafi ogromna dawka pozytywnej energii i cała kwota zebrana w specjalnej zbiórce na Facebooku.

– Bardzo się cieszę, że Rak’n’Roll zaprosił mnie do swojego najnowszego projektu i tworzenia nowego gatunku muzyki! To dla mnie mega wyróżnienie. Bardzo podziwiam osoby przechodzące przez raka za ich wytrwałość i siłę, dlatego mam nadzieję, że razem uda nam się stworzyć ruch, dzięki któremu poczują mnóstwo miłości i moc dobrej energii płynących z Rak’n’Roll Music – komentuje Margaret, pierwsza twórczyni Rak’n’Roll Music.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zaproszeni artyści wyznaczają kwotę pomocy, którą chcą zebrać i ustawiają zbiórkę na Facebooku. Każdy, kto wpłaca na nią pieniądze, pomaga i popularyzuje nowy gatunek muzyki. Gdy dana zbiórka osiągnie wyznaczony limit, artysta publikuje wspólne dzieło – utwór nowego gatunku Rak’n’Roll Music. Pierwsza zbiórka założona przez Margaret już ruszyła.

Jak wziąć udział we wspólnym tworzeniu nowego gatunku muzyki?

W Rak’n’Roll Music może wziąć udział każdy, wpłacając pieniądze na rzecz Fundacji. Mechanizm jest prosty – wystarczy wejść w zbiórkę założoną przez Margaret i zrobić przelew. Minimalna kwota wpłat w ramach zbiórki to 20 złotych.

Projekt wspierają: agencja kreatywna: Saatchi&Saatchi, agencja PR: MSL, zakup mediów: Performics, produkcja: Papaya Films, marketing konsultant: grobel.co, przy współpracy z Facebook Creative Shop.

Link do zbiórki: https://www.facebook.com/donate/495046127845491/2856090521116124/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij