Sprostowanie odnośnie procesu pomiędzy firmami Warsaw Media House i Preal's

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sprostowanie odnośnie procesu pomiędzy firmami Warsaw Media House i Preal's

Poniżej zamieszczamy sprostowanie dotyczące opublikowanej 27 lutego 2020 r. informacji odnoszącej się do procesu pomiędzy firmami Warsaw Media House i Preal's.

W artykule pt. „Warsaw Media House Wygrywa w sądzie i broni swojego wizerunku” z dnia 27 lutego 2020 r., zamieszczonym w serwisie NowyMarketing, podano Czytelnikom nieprawdziwe wiadomości zawarte w ww. materiale prasowym, wymagające sprostowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nieprawdziwe są informacje zawarte w artykule „Warsaw Media House Wygrywa w sądzie i broni swojego wizerunku”. A mianowicie nieprawdą jest, aby sprawa w sądzie „w dniu 17 stycznia 2020 r. miała swój finał” oraz aby PReal's sp. z o.o. miałaby „opublikować na stronie głównej serwisu preals.pl oświadczenie zawierające przeproszenie WMH sp. z o.o. sp. k. za naruszenie jej dóbr osobistych o treści „Preal's sp. z o.o. przeprasza WMH sp. z o.o. sp. k. za to, że naruszyło dobra osobiste spółki w ten sposób, że opublikowała na stronie internetowej preals.pl w dniu 14 maja 2018 r. oświadczenie pod tytułem „oświadczenie w sprawie Warsaw Media House”, które zawierało naruszające dobra osobiste, nieprawdziwe informacje dotyczące WMH sp. z o.o. sp. k. odnośnie stosowanych przez spółkę praktyk rynkowych oraz nieuprawnionego korzystania z materiałów reklamowych Preal's sp. z o.o."

Sprawa sądowa pomiędzy WMH sp. z o.o. sp. k. oraz PReal's sp. z o.o. w Sądzie okręgowym w Warszawie XVl Wydział Gospodarczy, sygn. akt: XVl GC 1198/19 nadal się toczy. Zostało jedynie wydane w dniu 17 stycznia 2020 r. postanowienie w przedmiocie wniosku WMH sp. z o.o. k. o udzielenie zabezpieczenia, co do nakazania PReal's sp. z o.o. natychmiastowego usunięcia przedmiotowego oświadczenia zawartego na stronie internetowej pozwanej pod adresem https://www.preals.pl/oswiadczenie-w-sprawie-warsaw-media-house/ na czas trwania postępowania, które to oświadczenie zostało jednak zaskarżone przez PReal's sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij