Levi’s Europe prezentuje projekt „5:01 Live – Stay Home, Stay Connected”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Levi’s Europe prezentuje projekt „5:01 Live – Stay Home, Stay Connected”

Nastał czas, aby każdy z nas dał wyraz solidarności z innymi poprzez robienie tego, co może, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa – przede wszystkim, zostając w domu. Levi’s także zachęca do tego swoich fanów i ich rodziny, wprowadzając projekt 5:01 Live – Stay Home, Stay Connected.

Projekt 5:01 Live to seria transmisji oraz filmików na profilu @levis_poland na Instagramie, których premiera odbywa się o 5.01 po południu. Levi’s postanowił współpracować z członkami swojej społeczności, aby pokazali w jaki kreatywny sposób wykorzystują swój czas w domu. Transmisje obejmują występy muzyczne, warsztaty personalizacji oraz rozwijanie różnych pasji. Zobaczymy w nich m.in. Miłosza Rebesia i Kubę Dąbrowskiego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na wszystkich europejskich kanałach marki możemy podziwiać występy lokalnych muzyków, o czym na bieżąco informuje @levis_poland w swoich InstaStories. Na globalnym profilu @Levis mogliśmy podziwiać już występy live m.in. Snoop Dogg’a, Kali Uchis, Questlove i Taboo z Black Eyed Peas.

Co więcej, na polskim profilu rozpoczął się cykl DIY, czyli nauka customizacji w domowych warunkach. Tailor masterzy marki pokazują w jaki sposób możemy nadać swoim ubraniom drugie życie i kreatywnie wykorzystać czas spędzony w izolacji. W pierwszym odcinku nauczymy się jak wykonać tie-dye z wykorzystaniem... buraka! Kolejne odsłony tego cyklu oraz pozostałe relacje z wnętrz domów przyjaciół marki już wkrótce.

Zapewniając angażującą i wartościową rozrywkę oraz gwarantując ludziom pozostanie w kontakcie podczas izolacji, Levi's liczy na to, że zachęci i zainspiruje ich do działania w domach. Stay home, Stay connected!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij