Stokrotka uruchamia sklep internetowy i wprowadza usługę click&collect

Stokrotka uruchamia sklep internetowy i wprowadza usługę click&collect

Sieć Stokrotka rozpoczęła testy swojego nowego sklepu internetowego z usługą click&collect – w jej ramach klienci mogą robić zakupy w sieci, a po ich odbiór udać się do najbliższej placówki. Na razie z opcji tej mogą skorzystać mieszkańcy Lublina i okolic.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, a także wprowadzonymi niedawno obostrzeniami dotyczącymi sieci handlowych, Stokrotka postanowiła wprowadzić rozwiązanie, które pomoże skrócić czas wizyt w sklepach, zmniejszyć kolejki przed marketami, a co za tym idzie – ograniczyć kontakty klientów z innymi osobami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sieć uruchomiła bowiem pilotażowy sklep internetowy, z którego na tę chwilę mogą skorzystać mieszkańcy Lublina i okolic. W e-markecie dostępna jest szeroka gama produktów, w tym m.in. artykuły spożywcze, chemia i kosmetyki, mięso, nabiał i sery, pieczywo, warzywa i owoce, a także wędliny. 

Co więcej, do swojego e-sklepu sieć Stokrotka wprowadziła usługę click&collect – w jej ramach klienci mogą dokonać zakupów przez internet, a następnie odebrać je w najbliższej placówce. Na tę chwilę jest to market firmy zlokalizowany w Galerii Olimp w Lublinie.

Wkrótce podobna usługa ma być też dostępna w sklepach Stokrotki zlokalizowanych w innych miastach.

PS

W Warszawie przy ul. Światowida 18 pojawił się pierwszy sklep w innowacyjnym formacie samoobsługowym sieci Carrefour. Klienci będą mogli robić tam zakupy 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny.

PS2

Bio Family w Poznaniu to bezobsługowy i całodobowy supermarket. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

PS3

Także firma eobuwie.pl otworzyła w Poznaniu nowoczesny sklep, w którym klienci zamiast oglądać towar na półkach, mogą zamawiać produkty na sklepowych tabletach lub własnych urządzeniach mobilnych.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij