Stokrotka uruchamia sklep internetowy i wprowadza usługę click&collect

Stokrotka uruchamia sklep internetowy i wprowadza usługę click&collect

Sieć Stokrotka rozpoczęła testy swojego nowego sklepu internetowego z usługą click&collect – w jej ramach klienci mogą robić zakupy w sieci, a po ich odbiór udać się do najbliższej placówki. Na razie z opcji tej mogą skorzystać mieszkańcy Lublina i okolic.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, a także wprowadzonymi niedawno obostrzeniami dotyczącymi sieci handlowych, Stokrotka postanowiła wprowadzić rozwiązanie, które pomoże skrócić czas wizyt w sklepach, zmniejszyć kolejki przed marketami, a co za tym idzie – ograniczyć kontakty klientów z innymi osobami. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sieć uruchomiła bowiem pilotażowy sklep internetowy, z którego na tę chwilę mogą skorzystać mieszkańcy Lublina i okolic. W e-markecie dostępna jest szeroka gama produktów, w tym m.in. artykuły spożywcze, chemia i kosmetyki, mięso, nabiał i sery, pieczywo, warzywa i owoce, a także wędliny. 

Co więcej, do swojego e-sklepu sieć Stokrotka wprowadziła usługę click&collect – w jej ramach klienci mogą dokonać zakupów przez internet, a następnie odebrać je w najbliższej placówce. Na tę chwilę jest to market firmy zlokalizowany w Galerii Olimp w Lublinie.

Wkrótce podobna usługa ma być też dostępna w sklepach Stokrotki zlokalizowanych w innych miastach.

PS

W Warszawie przy ul. Światowida 18 pojawił się pierwszy sklep w innowacyjnym formacie samoobsługowym sieci Carrefour. Klienci będą mogli robić tam zakupy 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny.

PS2

Bio Family w Poznaniu to bezobsługowy i całodobowy supermarket. Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów przez 365 dni w roku – w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

PS3

Także firma eobuwie.pl otworzyła w Poznaniu nowoczesny sklep, w którym klienci zamiast oglądać towar na półkach, mogą zamawiać produkty na sklepowych tabletach lub własnych urządzeniach mobilnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij