Kawa dla szpitali – Tefal HOME&COOK wspiera personel medyczny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kawa dla szpitali – Tefal HOME&COOK wspiera personel medyczny

Sieć sklepów Tefal HOME&COOK (Groupe SEB) zrealizowała akcję wsparcia szpitali w całym kraju. Personel otrzymał między innymi ekspresy do kawy marki Krups, a wszystko zaczęło się od pewnego posta na Facebooku…

Kilka dni temu na Facebooku pojawił się post jednego z pracowników szpitala w Bydgoszczy. Zgłaszał on, że zepsuł im się ekspres do kawy. Natychmiast zauważyli to pracownicy lokalnego Tefal HOME&COOK, którzy obecnie przenieśli się ze swoimi działaniami do sieci. Zgłosili sprawę do centrali marki i tak oto narodziła się akcja „Kawa dla szpitala”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Już następnego dnia po apelu na Facebooku nasi pracownicy z Bydgoszczy dostarczyli do szpitala nowy ekspres. Cieszyliśmy się, że mogliśmy pomóc jednemu szpitalowi, ale wiedzieliśmy, że możemy zrobić znacznie więcej – mówi Marta Sidor, marketing manager Tefal HOME&COOK.

Do 31 szpitali w całym kraju trafiły ekspresy do kawy, ale również odkurzacze, czajniki i inne sprzęty, które ułatwią pracę personelu medycznego i lekarzy. „Dzięki pomocy sklepu Tefal HOME&COOK możemy działać napędzani kofeiną” – napisali w podziękowaniu pracownicy szpitala w Bydgoszczy. Personel z innych szpitali również opublikował w sieci wiele podziękowań – zarówno tekstowych, jak i w formie zdjęć.

– Ta akcja to włączenie się w walkę z koronawirusem, w którą włącza się coraz więcej marek. Szczególnie ciekawe jest to, że udało się nam zareagować na konkretną potrzebę zasygnalizowaną w sieci przez pracowników ochrony zdrowia. To pokazuje, że naprawdę warto prowadzić realny dialog, a nie komunikację, gdzie mamy nadawcę i odbiorcę przekazów – mówi Agnieszka Stecko z Nieagencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij