Wystartowała akcja społeczna ELLEcare #nośmymaski

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała akcja społeczna ELLEcare #nośmymaski

ELLE zachęca swoich czytelników do noszenia masek. #NOŚMYMASKI, dbajmy o siebie nawzajem to hasło przewodnie dla uruchomionej kampanii społecznej ELLE Care.

Wraz ze specjalistami i znanymi osobami ELLE uświadamia jakie korzyści wynikają z noszenia masek w trakcie pandemii. Inicjatywę wspierają między innymi dr Łukasz Grabarczyk, inicjator akcji Maseczki dla Polski, dr Aneta Cybula, specjalistka chorób zakaźnych, Magda Mołek, Agnieszka Grochowska, Ilona Ostrowska, Małgorzata Kożuchowska, Orina Krajewska, Bovska, Zuzanna Bijoch, Ania Kuczyńska, Łukasz Jemioł i Anka Krystyniak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W 2018 roku w ELLE zrobiliśmy sesję makijażu pod tytułem SMOG EYES. W przewrotny sposób chcieliśmy zwrócić uwagę na problem smogu. Nie przypuszczaliśmy, że po 2 latach te zdjęcia nabiorą zupełnie nowego znaczenia, a maska w obliczu pandemii koronawirusa, stanie się chyba obowiązkowym dodatkiem, kiedy musimy wyjść do grona ludzi i zadbać o swoje zdrowie nawzajem. Nośmy je, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa – mówi o akcji Marta Drożdż, redaktor naczelna ELLE.

W ramach akcji magazyn uruchamia kampanię edukacyjną dt. noszenia masek, promocję masek szytych przez polskie firmy odzieżowe w swoich kanałach, a także specjalne wydanie ELLE z dołączoną maseczką ochronną wielorazowego użytku, do kupienia na www.kultowy.pl. Na Facebook’u została uruchomiona specjalna nakładka na zdjęcie profilowe, dzięki niej każdy może pokazać wsparcie dla akcji #ELLEcare.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij