Pierwsza płyta charytatywnej wytwórni muzycznej Rak’n’Roll Records już w sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsza płyta charytatywnej wytwórni muzycznej Rak’n’Roll Records już w sprzedaży

Już 3 grudnia do salonów EMPIK w całej Polsce trafi pierwszy album Rak’n’Roll Records – charytatywnej wytwórni muzycznej. Zyski ze sprzedaży płyty zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Jak każda wytwórnia muzyczna, Rak’n’Roll Records wydaje utwory swoich artystów. Album, który trafi do sprzedaży 3 grudnia, stanowi podsumowanie ponad rocznej działalności tego wyjątkowego projektu. Czesław Śpiewa, Mikromusic, Pezet, Happysad, Don't be a poor person – to tylko niektórzy z artystów, których utwory trafiły na pierwszą płytę Rak’n’Roll Records. Album kosztuje 29,99 zł. Kupując go, pomagamy chorym na raka kobietom wrócić do życia w stereo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na dwóch krążkach znalazły się 22 piosenki. Wśród nich są wcześniej niepublikowane utwory i nieznane wersje hitów, m.in. niewydany dotąd kawałek Brygady Kryzys i Vienia z legendarnej Molesty, utwór do spektaklu teatralnego Łony i Webbera, nieznana wersja demo Czesława Mozila, czy inna niż na płycie i niepublikowana wcześniej wersja piosenki ,,Ostatni blok w mieście” zespołu Happysad.

Fundacja Rak’n’Roll pomaga walczyć z rakiem piersi i przełamuje schematy komunikowania o tej chorobie. Jej przekaz jest pozytywny, motywujący, zgodny z duchem kultury rock’n’rollowej. Rak’n’Roll Records to pierwsza charytatywna wytwórnia muzyczna, która zbiera środki na działałalność fundacji. Na stronie internetowej projektu www.raknrollrecords.com można odsłuchać przekazane przez artystów utwory w wersji mono, wersja stereo jest dostępna po dokonaniu opłaty w wysokości co najmniej 2 zł. Obecnie w bazie wytwórni znajdują się utwory muzyczne przekazane przez ponad 100 artystów.

Więcej o Rak’n’Roll Records: www.raknrollrecords.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij