Paul O’Donnell z Ogilvy nowym prezesem EACA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paul O’Donnell z Ogilvy nowym prezesem EACA

Paul O’Donnell, dyrektor generalny Ogilvy EMEA został wybrany na nowego prezesa Europejskiego Stowarzyszenia Agencji Komunikacyjnych (eng. EACA) na okres 2 lat. Zastąpi Dominica Graingera, dyrektora deneralnego WPP, który pełnił tą funkcję od 2016 roku.

Dwuletnia kadencja O'Donnella będzie koncentrować się na zacieśnianiu współpracy i współdziałaniu w całej Europie będącej największym na świecie rynkiem reklamowym, przed którym stoją obecnie dwa wyzwania: koronawirus i Brexit. Agencje oraz krajowe instytucje handlowe muszą współpracować jak nigdy wcześniej, aby zachować dostęp do rynku dla usług agencyjnych, wspierać zatrudnienie ich pracowników i tworzyć konkretną wartość dla klientów. Przyjmiemy możliwie najszerszą definicję "rynku europejskiego", w tym możliwości działania w Europie Wschodniej, Turcji i dalszego ścisłego zaangażowania Wielkiej Brytanii, niezależnie od ostatecznych warunków formalnego odejścia z UE.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paul jest związany z Ogilvy od ponad 30 lat. Pracował w Europie, Azji i na Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej, prowadząc działalność w różnych rejonach geograficznych oraz współpracując z kluczowymi klientami międzynarodowymi i lokalnymi. W maju 2014 roku Paul został Dyrektorem Generalnym w Ogilvy EMEA. Jest także członkiem International Executive Management Group oraz partnerem zarządzającym Ogilvy Group Worldwide.

Oprócz reprezentowania europejskich agencji w instytucjach UE w Brukseli, EACA organizuje w Europie Effie Awards w celu nagrodzenia najbardziej efektywnych kampanii oraz IMC European Awards w celu uhonorowania najlepszych działań na rzecz aktywnego kształtowania marek w regionie. W ciągu ostatnich kilku lat EACA stworzył również Inspire! By eaca, centrum kształcenia i szkolenia w branży komunikacji handlowej. Jego celem jest podnoszenie standardów branżowych poprzez dostarczanie innowacyjnych i zindywidualizowanych rozwiązań szkoleniowych dla studentów i osób rozpoczynających karierę zawodową.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij