Ben & Jerry's prezentuje nowy smak lodów w ramach promocji serialu Netfliksa „Siły Kosmiczne”

Ben & Jerry's prezentuje nowy smak lodów w ramach promocji serialu Netfliksa „Siły Kosmiczne”

W ramach promocji nowego serialu Netfliksa zatytułowanego „Siły Kosmiczne” marka Ben & Jerry’s stworzyła nowy, iście „kosmiczny” smak swoich kultowych lodów – Boots On The Moooo’n.

„Siły Kosmiczne” to nowy serial Netfliksa, za który odpowiadają twórcy słynnej produkcji „The Office”. Opowiada on o uformowaniu się nowego rodzaju sił zbrojnych USA, a dokładniej – wojskowych oddziałów kosmicznych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z promocją serialu Netflix nawiązał współpracę z marką Ben & Jerry’s, w ramach której powstał całkowicie nowy smak lodów – Boots On The Moooo’n, czyli połączenie mlecznej czekolady, pokruszonych ciasteczek, pianek oraz karmelu. 

Co ciekawe, to nie pierwsza taka współpraca między marką Ben & Jerry’s, a platformą Netflix – w styczniu br. na rynku pojawiły się lody o smaku „Netflix & Chilll'd”, które są swoistym hołdem dla kultury oglądania seriali. 

PS

Netflix kolejny już raz zaskoczył nas nietuzinkowym pomysłem na akcję promocyjną serialu – na frankfurckim lotnisku na taśmie bagażowej pojawiły się nietypowe walizki, pełne skradzionych pieniędzy, z pseudonimami bohaterów „Domu z papieru”.

PS2

Zachęcamy też do sprawdzenia innych ciekawych akcji Netfliksa, zorganizowanych w ramach promocji serialu „Stranger Things”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij