Media Group broni budżetu BGK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Media Group broni budżetu BGK

Dom mediowy Media Group wygrał wart nawet 10 mln złotych przetarg na roczną obsługę Banku Gospodarstwa Krajowego. Zakres umowy obejmuje strategiczne doradztwo mediowe oraz zakup mediów tradycyjnych i cyfrowych (w tym współpracę z influencerami). Oferta Media Group była najkorzystniejsza cenowo.

– To dla nas ważne zamówienie, nie tylko ze względów finansowych, ale także pod kątem odpowiedzialnego prowadzenia biznesu. Od opracowanej przez nas strategii reklamowej i efektywnego planowania mediów będzie zależało m.in. to czy wsparcie oferowane przez BGK w ramach tarczy antykryzysowej dotrze do jak najszerszego grona odbiorców, którzy tej pomocy potrzebują – mówi Agnieszka Bogulak-Komorowska, client service director w domu mediowym Media Group.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Media Group będzie odpowiedzialne za zakup mediów w telewizji, internecie, radiu, prasie, na nośnikach zewnętrznych, jak również współpracę z influencerami i blogerami. Gwarantowana wartość kontraktu (tzw. zamówienie podstawowe) wynosi 3 mln zł, jednak BGK w ramach prawa opcji może przeznaczyć na realizację zamówienia dodatkowe 7 mln zł.

W przetargu złożono w sumie 8 ofert. Propozycja Media Group okazała się bardziej konkurencyjna od ofert złożonych przez Value Media, Mastermind Media, Octopus Media, ClickAd Interactive, Fabrykę Komunikacji Społecznej, Viseum oraz Effective Media Solutions.

Media Group współpracuje z BGK nieprzerwanie od 2013 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij