Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online

Za trzy tygodnie rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol'and'Rock Festival online. Do line-upu wydarzenia dołączają kolejni goście, coraz więcej wiadomo również o organizacji eventu. Organizatorzy mają dla zapalonych festiwalowiczów kilka opcji udziału w Domówce.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival z uwagi na zagrożenie epidemiczne odbędzie się w nowej formule – zostanie zrealizowany w studiu telewizyjnym na obrzeżach Warszawy, całość, tj. około 70 godzin wydarzenia, transmitowana będzie online. Kilka dni temu, Fundacja WOŚP poinformowała, że w realizacji Najpiękniejszej Domówki Świata w studiu telewizyjnym uczestniczyć będzie mogła publiczność.Specjalne wejściówki zdobyć można w konkursach przeprowadzanych podczas Domowej Orkiestry - codziennego programu Jurka Owsiaka (na stronie Pol'and'Rock Festival na Facebooku oraz na kanale KręciołaTV na Youtubie), a także w poniedziałkowej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” na antenie Antyradia. Każda poprawna odpowiedź to szansa na zdobycie podwójnego zaproszenia i udział w jedynym w swoim rodzaju przedsięwzięciu.Publiczność będzie uczestniczyć w koncertach i spotkaniach z gośćmi ASP w wyznaczonych godzinach. Wstęp przewidziany jest wyłącznie dla osób powyżej 16. roku życia.Wydarzenie zrealizowane zostanie z dbałością o najwyższe standardy bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi regulacjami dot. zagrożenia epidemicznego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mapa Domówek – lokalne wydarzenia na wirtualnej mapie

W przypadku twórców Najpiękniejszego Festiwalu Świata, w którym kluczową rolę odgrywa wielusettysięczna publiczność zgromadzona w Kostrzynie nad Odrą, wyzwaniem było nie tylko przeniesienie wydarzenia do wirtualnego świata, ale też zadbanie o to, by festiwalowa społeczność mogła zakosztować atmosfery Pol’and’Rock Festival mimo dzielącej jej odległości. Rozwiązaniem stała się wirtualna Mapa Domówek, na której organizatorzy lokalnych imprez, korzystając z internetowego formularza, mogą zaznaczyć swoje wydarzenia, spotkania, imprezy – po prostu “Domówki”. Stworzona przy wsparciu Esri i Mastercard aplikacja pozwala nie tylko na umieszczenie swojej imprezy na mapie, ale też dodanie opisu wydarzenia. Mapa Domówek będzie również dostępna w dedykowanej aplikacji Pol'and'Rock Festival.Dotychczas na wirtualnej Mapie Domówek znalazło się ponad sto różnych wydarzeń, w których udział zadeklarowało ponad 3 tysiące osób.Domówki rozsiane są po całym świecie, a kreatywność organizatorów zdaje się nie znać granic. W Edynburgu zapowiada się spotkanie z motocyklami w tle, w Bleary koło Craignavon zaplanowane jest rodzinne spotkanie zorganizowane zgodnie z ideą less waste, a na Costa Brava szykuje się plażówka.Polskie Domówki zaskakują różnorodnością i pomysłowością organizatorów: Rozbujany Zagajnik ma w planach, oprócz transmisji Najpiękniejszej Domówki Świata, swój własny rozbudowany line-up, a nawet aktywności w strefie ASP czy strefę gastro, z kolei znajomi z Rumi planują imprezę w iście harcerskim duchu.

Bywalcy festiwalu zamierzają spotykać się, by wspólnie oglądać transmisję Najpiękniejszej Domówki Świata, która potrwa około 70 godzin i spędzać czas na aktywnościach oddających festiwalowy klimat. W opisach wydarzeń nie brakuje wzmianek o warsztatach plastycznych, zajęciach dla dzieci, wspólnym muzykowaniu czy gotowaniu potraw, które najlepiej smakują pod kostrzyńskim niebem.

Organizatorzy Najpiękniejszej Domówki Świata mają w planach internetowe łączenia z lokalnymi wydarzeniami, tak, by dodać transmisji kolorytu i pokazać, że mimo dzielącej nas odległości łączą nas idee Najpiękniejszego Festiwalu Świata — Przyjaźni, Miłości, i Muzyki.

Najpiękniejsza Domówka Świata na YouTubie

W tym roku spotkanie w atmosferze miłości, przyjaźni i muzyki odbędzie sięnie w Kostrzynie nad Odrą, ale w internecie, m.in. na kanale Kręcioła.TV na YouTube!

Mimo tego, że w tym roku publiczność nie spotka się przed Dużą Sceną, to wielbiciele festiwalu będą mogli być razem dzięki internetowej transmisji Najpiękniejszej Domówki Świata, która będzie dostępna w całości m.in. na kanale Kręcioła.TV na YouTube. Rozpoczynająca się 30 lipca transmisja potrwa do nocy z 1 na 2 sierpnia i będzie dostępna bezpłatnie na całym świecie za pośrednictwem serwisu YouTube oraz aplikacji YouTube Premium.Jednym z kluczowych haseł przyświecających organizatorom Pol'and’Rock Festival jest otwartość i dostępność Najpiękniejszego Festiwalu Świata, więc w przypadku internetowej edycji wydarzenia nie mogło być inaczej.

– Jesteśmy jedynymi, którzy nie odwołali swojego Festiwalu i całkowicie zaproponowali go w formie online. Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli transmitować go w całości na YouTube, dostaliśmy ogromnej energii, że możemy trafić do każdego z Was! Żadnego przyjaciela festiwalu nie zostawimy bez 26. Pol’and’Rock! – mówi Jurek Owsiak, dyrygent Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Trwająca około 70 godzin transmisja z festiwalowego studia w Warszawie ma dać festiwalowiczom namiastkę atmosfery i klimatu festiwalu Pol’and’Rock. Złożą się na nią spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych, 30 koncertów zespołów takich jak Nocny Kochanek, happysad, Majka Jeżowska czy Kwiat Jabłoni, łączenia z lokalnymi Domówkami i prezentacje archiwalnych występów oraz innych materiałów z Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

– Cieszymy się, że użytkownicy YouTube będą mieli okazję uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i śledzić na żywo koncerty swoich ulubionych artystów. Wierzymy, że w tym trudnym czasie budowanie wspólnych doświadczeń i dbanie o więzi międzyludzkie jest niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli mówimy o tak zżytej i pozytywnej społeczności, jaką przez lata udało się zbudować wokół Pol’and’Rock Festival. Mamy nadzieję, że Najpiękniejsza Domówka Świata dostarczy wszystkim wiele radości! – powiedziała Elżbieta Różalska communications manager, YouTube.

Tutaj znajdziecie line-up Domówki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij