Let’s Play Together na Najpiękniejszej Domówce Świata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Let’s Play Together na Najpiękniejszej Domówce Świata

Tegoroczny 26. Pol’and’Rock Festival odbędzie się po raz pierwszy w historii online i będzie to prawdopodobnie Najpiękniejsza Domówka Świata. A jeśli gdzieś jest dobra zabawa w doskonałym towarzystwie, to nie może zabraknąć tam Play.

Na Najpiękniejszej Domówce Świata nie zabraknie twórców z #teamplay. Maciek Dąbrowski, Red Lipstick Monster, Karol Paciorek, Szparagi, Martin Stankiewicz, Zofia Zborowska i Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej) będą bawić się razem w myśl idei #PlayTogether w studiu festiwalowym i relacjonować to, co się tam dzieje, na swoich kanałach i na Instagramie Play. Zaplanowane są też 2 wejścia #teamplay w strefie ASP w studiu Pol’and’Rock, a Red Lipstick Monster zrobi domówkę #teamplay u siebie w domu. Dla fanów obserwujących Play w internecie zaplanowany został konkurs, w którym mogą pokazać jak bawią się na swoich domówkach. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania Play promuje kampania w digitalu przygotowana przez agencję Plej. Plej wraz z Graffiti Films przygotował video z udziałem influencerów zapraszające na Najpiękniejszą Domówkę Świata. Agencja odpowiada za działania w social mediach skupione pod hasłem Play Together, w tym dedykowane 26. Pol’and’Rockowi nakładki na zdjęcia profilowe na Facebooku oraz gify na Instagramie. Można je znaleźć w wyszukiwarkach pod hasłem #PlayTogether. Za współpracę z Youtuberami z #teamplay odpowiada Plej, a z gamerami - MediaCom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij