You Can't Stop Us: Nike prezentuje nową kampanię z mocnym, jednoczącym przekazem

You Can't Stop Us: Nike prezentuje nową kampanię z mocnym, jednoczącym przekazem

Marka Nike zaprezentowała nowy spot pod hasłem „You Can’t Stop Us”, w którym składa hołd wszystkim sportowcom przełamującym bariery i walczącym z przeciwnościami losu, takimi jak chociażby pandemia koronawirusa.

„Nie zatrzymasz Megan Rapinoe, Sereny Williams, czy Lebrona Jamesa. Tak samo jako nie zatrzymasz Naomi Osaki czy Leo Bakera. Ponieważ jako sportowcy nigdy nie jesteśmy sami. Sport nas łączy. Wzmacnia nas. Sprawia, że idziemy naprzód. Niezależnie od okoliczności, zawsze wrócimy silniejsi, razem” – takie przesłanie wybrzmiewa z najnowszego spotu marki Nike pod hasłem „You Can’t Stop Us”, w którym wystąpiły największe gwiazdy światowego sportu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wideo, składające się z fragmentów rozgrywek sportowych na przestrzeni lat połączonych w jedną akcję, pokazuje słynnych tenisistów, koszykarzy czy też piłkarzy, którzy mimo wielu przeciwności losu, nie poddają się, idą do przodu i dalej osiągają sukcesy. 

W nowym spocie Nike zwraca również uwagę na jednoczącą siłę sportu, zarówno między sportowcami, jak i ich fanami. I choć cały świat niewątpliwie się zmienia, to miłośnicy sportu zawsze będą razem, niepowstrzymani. 

Za kampanię odpowiada agencja Wieden+Kennedy.

PS

Pod koniec maja br. marka Nike zaprezentowała swoją nową kampanię pod hasłem „Never Too Far Down”, w której odnosi się do panującej pandemii koronawirusa i za pomocą sportu udowadnia, że nawet z największej porażki da się podnieść.

PS2

Nike w spocie „Dream Crazier” po raz kolejny inspirował kobiety do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów. W reklamie marka pokazała ważne momenty z życia znanych sportsmenek, jak Serena Williams, Simone Biles, czy Ibtihaj Muhammad.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij