VMLY&R odpowiada za launch w digitalu nowej linii produktów HARTMANN

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VMLY&R odpowiada za launch w digitalu nowej linii produktów HARTMANN

DermaPlast oraz Tiritas to dedykowane młodzieży plastry z opatrunkiem firmy HARTMANN, światowego wytwórcy produktów medycznych i higienicznych. W kampanii „You Have the Power” marki podkreślają wolność bycia sobą i prezentują nową linię o o nazwie „Power”.

Nie ma nic gorszego niż zranione poczucie niezależności młodego człowieka. Na pozostałe drobne rany młodych przychodzi firma HARTMANN z produktami DermaPlast oraz Tiritas. Opatrunki zostały stworzone specjalnie dla tych, którzy wyrośli już z czasów zamiłowania do bajkowych postaci, ale wciąż przywiązują dużą wagę do wszystkiego, co dotyczy ich samych, pozwala im się wyróżnić i dodaje pewności siebie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Which Plaster Fits Your Lifestyle?

Nowa kampania HARTMANN sięga po hasła pojawiające się w codziennej komunikacji młodych odbiorców: Feel Free, Today is Your Day, Dare to Dream, You are Amazing. Slogany umieszczone na plastrach odnoszą się do wyboru stylu życia bądź decyzji, które pozwolą młodym ludziom kształtować siebie i swój wizerunek.

Agencja VMLY&R odpowiada za digitalową część kampanii, w ramach której przygotowała key visual, kreacje social media i programmatic, filtry Instagram, animowane GIF-y w Messengerze, formaty wideo do serwisów Snapchat i TikTok, kartę produktową oraz landing page. Wszystkie materiały złożyły się na toolkit, czyli przewodnik po narzędziach i rekomendacjach ich stosowania, przygotowany do implementacji na rynek hiszpański i rumuński. Tookit opracowany został z myślą o komunikacji produktu do młodych ludzi, jak i farmaceutów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij