PromoTraffic oficjalnym partnerem Facebooka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PromoTraffic oficjalnym partnerem Facebooka

Zespół Facebooka nie przestaje pracować nad wdrożeniami, których celem jest usprawnienie pracy marketerów na całym świecie. Jednym z takich rozwiązań jest Program Facebook Marketing Partners for Agencies dostępny obecnie na niektórych rynkach. Wśród polskich agencji znalazł się PromoTraffic.

Program Facebook Marketing Partners for Agencies jest dedykowany agencjom, które zarządzają kampaniami reklamowymi w imieniu swoich klientów. Jego celem jest wsparcie merytoryczne, a także pomoc w zwiększaniu efektów, a tym samym osiąganiu sukcesów. Wszystko to za sprawą licznych przywilejów w obszarach zasobów, narzędzi, szkoleń i wielu innych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Partnerstwo z Facebookiem to dla PromoTraffic kolejny krok naprzód. Dzięki narzędziom analitycznym, raportom, a także specjalistycznym zaleceniom, zespół PromoTraffic będzie mógł lepiej analizować swoją wydajność oraz sukcesywnie ją poprawiać. Z kolei samoobsługowy dostęp do najnowszych materiałów i wytycznych sprzedażowych pozwoli pracownikom PromoTraffic oszczędzić czas. To bardzo ważne, gdyż za sprawą najlepszych praktyk w kwestii kampanii specjaliści będą mogli jeszcze skuteczniej pracować nad zwiększeniem skuteczności pomiarów i materiałów reklamowych.

To jeszcze nie koniec korzyści, jakie PromoTraffic wyniesie z tej współpracy. Partnerstwo z Facebookiem oznacza również dostęp do zaawansowanych szkoleń przygotowanych przez zespół Blueprint, wydarzeń wirtualnych, a także do dodatkowej pomocy w postaci konsultacji. Wszystko to ma na celu poszerzenie kompetencji specjalistów na wielu płaszczyznach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij