Bezpłatny webinar z udziałem ekspertów Up&More i gościa specjalnego z zespołu Google App Partnerships

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bezpłatny webinar z udziałem ekspertów Up&More  i gościa specjalnego z zespołu Google App Partnerships

Agencja Up&More organizuje bezpłatne spotkanie online dedykowane zarówno przedsiębiorcom, specjalistom marketingu, jak i twórcom aplikacji. Webinar odbędzie się 12 sierpnia z udziałem gościa specjalnego z zespołu Google EMEA App Partnerships – Christy Chen. Udział jest bezpłatny.

Eksperci omówią najważniejsze zagadnienia związane ze skutecznym wypromowaniem aplikacji mobilnej na rynku.  Jak wzmocnić swoją strategię marketingową w kryzysie? Jak dać się znaleźć w wyszukiwarkach Google Play i App Store? Oprócz tego specjaliści poruszą ważną kwestię związaną z analityką aplikacji. Dlaczego jest tak istotna od samego startu aplikacji, na jakie dane i metryki zwrócić szczególną uwagę?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prelegenci wirtualnego spotkania zaprezentują najważniejsze tajniki promocji aplikacji mobilnej. Dawka merytorycznej i skondensowanej wiedzy z pewnością znajdzie przełożenie na dalszą strategię danej kampanii mobilnej oraz zmieni punkt widzenia wielu marketerów. Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę z kilku kluczowych czynników decydujących o sukcesie premiery aplikacji. O tym w szczegółach opowiedzą: Tomasz Starzyński – managing partner Up&More, ekspert w dziedzinie SEO/SEM, e-commerce, marketingu aplikacji i reklamy internetowej. Małgorzata Różycka – strategy manager w Up&More, która odpowiada za planowanie strategii marketingowych online, ze szczególnym uwzględnieniem ich pełnej ścieżki zakupowej, atrybucji oraz zaawansowanej analityki.

Gościem specjalnym będzie ekspert Christa Chen – App Partnerships Manager w Google. Christa w ramach współpracy z wybranymi partnerami w regionie EMEA umożliwia rozwijanie marketingu aplikacji z wykorzystaniem pełnej palety produktów Google Ads, w tym w fazie beta. Christa opowie o promocji aplikacji mobilnych z uwzględnieniem najlepszych praktyk analitycznych, kreatywnych i marketingowych.

Pod koniec spotkania on-line będzie również czas na zadawanie pytań ekspertom i uzyskanie odpowiedzi.

Udział jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij