VMLY&R Poland promuje nowy model adidas ZX 2K BOOST

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VMLY&R Poland promuje nowy model adidas ZX 2K BOOST

Agencja VMLY&R Poland opracowała strategię i koncepcję launchu nowego modelu adidas ZX 2K BOOST. W nowej kampanii marki w Polsce bohaterami zostali TikTokerzy.

ZX 2K BOOST zostały stworzone by zaskakiwać. Wyróżnia je zaawansowana jednoczęściowa cholewka i odważna kolorystyka w odcieniach zachodzącego słońca. Żywe kolory nowego modelu stały się również inspiracją do stworzenia ASMR wideo, w którym wystąpił duet TikTokerów – Twins Style.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bracia zanurzają się w przedziwnym świecie, który zaskakuje na każdym kroku, dokładnie tak jak odważne i jedyne w swoim rodzaju ZX 2K BOOST. W wideo zostały wykorzystane motywy oddly satisfying, które sprawiają, że można doświadczyć przyjemnego mrowienia w okolicach szyi, głowy czy pleców.

Duetowi Twins Style w kampanii ZX 2K BOOST towarzyszą czołowi polscy youtuberzy i tiktokerzy, tacy jak: Marcysia Ryskala, WAKSY, Dawid Frank, Krystian Ziętkowski oraz Dominik Rupiński. W nowych ZX 2K BOOST pojawi się także raper Szymon Sobel. 

Kampania prowadzona jest w digitalu: na YouTubie, TikToku, a także w mediach społecznościowych zaproszonych do współpracy influencerów. Działania potrwają do 8 września 2020 roku.

Za strategię, kreację, produkcję wideo oraz współpracę z influencerami odpowiada VMLY&R. Media zakupił i zaplanował dom mediowy MediaCom. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Shootme, za reżyserię wideo odpowiada Arek Nowakowski.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij