Kampania restart, czyli V&P dla Volkswagen Samochody Dostawcze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania restart, czyli V&P dla Volkswagen Samochody Dostawcze

Ruszyła nowa kampania reklamowa marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Za całościową strategię komunikacji w ramach marketingu konwersji, kreację i realizację odpowiada agencja V&P.

„Wybierz dostawczego Volkswagena z tarczą korzyści” – pod tym hasłem w czerwcu ruszyła kampania restart dla Volkswagen Samochody Dostawcze, którą realizuje V&P. Punktem wyjścia był dobrze przeanalizowany oraz oszacowany czas „odwilży” w walce z koronawirusem i odpowiedź na potrzebę jak najbezpieczniejszej oferty finansowania samochodu dostawczego w czasie „powrotu do normalności”, wyjazdów na wakacje i prowadzenia biznesu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tarcza korzyści jest wyjściem naprzeciw wymaganiom klientów, którzy znaleźli się w nowej sytuacji. Celem działań jest bezpieczny finansowo dla klientów powrót do dynamiki sprzedaży sprzed pandemii, który okaże się możliwy dzięki specjalnym benefitom finansowym, zawartym w tarczy.

Atrakcyjne oferty leasingowe, niskie raty dzienne oraz miesięczne,  rabaty, a także możliwość bezkosztowego wycofania się z umowy (benefit „Rezygnujesz? Nie płacisz!”) stanowią kluczowe komunikaty złożonej kampanii, której rozmach jest imponujący. 

Agencja przygotowała landing page oraz szereg formatów, które dobrane są pod kątem szerokości oferty, konkretnych benefitów i modeli samochodów dostawczych. 

Pozytywnymi rezultatami kampanii SM są wzrost leadów oraz wzrost wizyt w okresie pierwszych sześciu tygodni kampanii. Kampania ma być kontynuowana do końca wakacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij