Ben & Jerry's na opakowaniach lodów apeluje do australijskich polityków o rezygnację z wykorzystywania paliw kopalnych

Ben & Jerry's na opakowaniach lodów apeluje do australijskich polityków o rezygnację z wykorzystywania paliw kopalnych

Australijski oddział Ben & Jerry’s we współpracy z 350.org Australia i Climate Council ruszył z nową akcją pod hasłem „Un-fudge our future”. W jej ramach marka i organizacje apelują do polityków o rezygnację z dalszego wykorzystania paliw kopalnych.

Tym razem marka Ben & Jerry’s postanowiła wykorzystać swoją pozycję oraz zasięgi do walki o lepsze jutro. Australijski oddział popularnego producenta lodów nawiązał współpracę z organizacjami 350.org Australia i Climate Council i ruszył z akcją pod hasłem „Un-fudge our future”, której celem jest przekonanie rządu państwa do rezygnacji z dalszego wykorzystywania paliw kopalnych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii marka wypuściła nowy smak lodów wegańskich – „Un-fudge our future” to bowiem połączenie czekolady, masła orzechowego, brownie oraz pokruszonych orzechów. Co ciekawe, na niektórych opakowaniach lodów umieszczono apele do australijskich polityków o to by, „wykorzystanie paliw kopalnych stało się historią”. 

PS

Na początku roku Ben & Jerry’s przygotowało coś w sam raz dla tych, którzy uwielbiają spędzać wolny czas na oglądaniu swoich ulubionych seriali (zwłaszcza tych na Netfliksie) – lody o smaku „Netflix & Chilll'd”, które z pewnością umilą taki wieczór.

PS2

W 2018 roku Greenpeace w ramach akcji „Tell Oreo to #DropDirtyPalmOil” umieściło przed siedzibą Mondelez International, producenta Oreo, replikę popularnego ciasteczka o nowym smaku – wylesienia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij