Piotr Majewski nowym dyrektorem kreatywnym V&P

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Majewski nowym dyrektorem kreatywnym V&P

Do V&P dołączył Piotr Majewski, obejmując nowe stanowisko dyrektora kreatywnego. Będzie odpowiadał za rozwój działu kreacji.

– Zadaniem Piotra jest rozwój kreatywności, efektywności, lepszej organizacji zespołów kreatywnych oraz wspieranie talentów, nadzorowanie i udział w procesach przetargowych – mówi Tomasz Życki, dyrektor zarządzający V&P.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piotr Majewski związany jest z branżą reklamową od 22 lat. To właśnie w V&P rozpoczął swoją karierę zawodową jako szef działu kreacji. Z wykształcenia architekt, wszechstronnie uzdolniony, świetnie potrafi zarządzać projektami, współpracować z zespołem i rozwijać talenty. Jest perfekcyjny i wymagający, również jako copywriter. Cały czas związany z branżą reklamową, rozwijał swoją karierę zawodową tworząc kampanie ATL/BTL, digital, koncepcje scenografii i samych eventów, branding nowych marek i produktów oraz projektowanie opakowań. Jest współautorem nagradzanych kampanii promocyjnych, a realizował projekty m.in. dla marek Audi, BMW, VW, Porsche, Skoda, Seat, Knorr, Winiary, Heinz, Pudliszki, Mlekołaki, Makro, Eurocash, PZU, Lech, Tyskie, czy Nivea. W V&P, jak sam twierdzi, będzie starał się zadowolić poziomem kreacji klientów, sprostać wymaganiom strategii i zapewnić komfort pracy twórczej grafikom.

V&P w ostatnich tygodniach wzmocniło dział kreacji nie tylko w osobie dyrektora kreatywnego, ale również zatrudniając dwóch nowych grafików: Małgorzatę Balas i Pawła Stepanowa oraz Jakuba Kaczmarka w roli motion designera, a także Aleksandrę Dziopę jako copywriterkę. Dzięki temu agencja rozbudowała zespół odpowiedzialny za tworzenie kreatywnych tekstów, reklam digitalowych, ilustracji, brandingu i projektowania opakowań, jak również projektów z zakresu web designu, koncept artu oraz tworzenia animacji i formatów wideo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij