Levi's x Lego – celebracja nieograniczonej wyobraźni

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Levi's x Lego – celebracja nieograniczonej wyobraźni

Czy istnieje ktoś, kto nie kocha klocków LEGO? Nieważne, czy jesteśmy dziećmi, czy już dorosłymi ludźmi – każdy z nas ma przynajmniej jedno miłe wspomnienie związane z tymi klockami.

To właśnie z budowaniem z LEGO wiążą się nasze początki eksperymentowania z kreatywnością, niezależnie od tego, czy stosujemy się do instrukcji, czy wymyślamy własny projekt.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Levi’s uwielbia każdą formę kreatywności i zabawy, a także niczym nieograniczoną możliwość personalizacji produktów.

Z tego powodu dwie kultowe marki połączyły swoje siły i stworzyły specjalną kolekcję Levi’s i LEGO Group.

– Ta współpraca celebruje autoekspresję, kreatywność i nostalgię. Levi’s i LEGO Group połączyły siły, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i nowego, a jednocześnie niepodważalnie znajomego. Dzięki spersonalizowanym płytkom LEGO, ubrania Levi’s stały się dosłownie płótnami do zabawy – mówi Karyn Hillman, chief product officer, Levi Strauss & Co.

Kolekcja zawiera pierwszą w historii innowacyjną, elastyczną płytkę LEGO. Panel LEGO, wykonany z giętkiego silikonu, pozwala tworzyć swoje własne personalizowane projekty z LEGO DOTS, czyli nowego produktu wprowadzonego przez LEGO Group wcześniej w tym roku. Panel jest wszyty bezpośrednio na produkt, dzięki temu każdy może stworzyć swój własny projekt przy pomocy wybranych przez siebie elementów klocków, które przyczepia się do płytki.

Płytki bazowe będą dostępne w formie personalizowanej naszywki na kurtce vintage stonewash Levi’s Trucker Jacket, kurtce Dad Crop Trucker Jacket, spodniach 501 ‘93 Straight Jeans oraz szeregu bluz i akcesoriów. Do produktów z możliwością personalizacji będzie dołączona torba z logo Levi’s i LEGO Group zawierająca 110 klocków LEGO DOTS. Taka ilość elementów daje fanom możliwość tworzenia nieograniczonej ilości kombinacji. W kolekcji znajdą się również koszulki z nadrukami. Chociaż nie będą one posiadały płytek do personalizacji, to na pewno ucieszą fanów obydwu marek.

Elementy LEGO przewijają w detalach, takich jak guziki w kultowych dla Duńskiej marki kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim, białym i czarnym. Standardowa skórzana wszywka Levi’s także została przekształcona w elastyczną czerwoną płytkę LEGO.

To połączenie przywiązania do ulubionej pary jeansów Levi’s oraz miłości i sentymentu jakim darzy się zabawę klockami LEGO sprawia, że ta kolekcja jest tak niesamowicie nostalgiczna, zabawna i kreatywna.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij