Wywiad z Chris’em Hemsworth’em dla ELLEMAN.PL cytowany na całym świecie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wywiad z Chris’em Hemsworth’em dla ELLEMAN.PL cytowany na całym świecie

W miniony weekend, fragmenty wywiadu Chrisa Hemsworth’a dla elleman.pl obiegły cały świat. Cytaty z rozmowy pojawiły się w takich serwisach jak: people.com, dailymail.co.uk czy variety.com.

Aktor w okresie lockdown’u, udzielił nielicznych wywiadów, w gronie wyróżnionych mediów znalazł się polski serwis dla mężczyzn, ELLEMAN.pl.

W rozmowie z portalem gwiazda przekazała ważną wiadomość dla fanów Thora. Na łamach elleman.pl Chris potwierdził kontynuację przygód super bohatera z komiksów Marvela, z jego udziałem. News ogłoszony w polskim portalu błyskawicznie rozprzestrzenił się po światowych mediach.

Gdyby nie pandemia, kręciłby teraz kolejny film akcji. Jednak wirus zmusił go do pozostania w domu, dzięki temu miał on czas, by udzielić paru wywiadów. Dawid Muszyński z elleman.pl, jako jeden z niewielu dziennikarzy na świecie, miał okazję zapytać Chrisa o sferę prywatną: o żonę, dzieci, a także o jego pasję, czyli sport. Hemsworth w wywiadzie po raz pierwszy rozwiał też wątpliwości co do dalszych losów granego przez niego super bohatera, Thora: „Nie wybieram się na emeryturę. Thor jest na to zdecydowanie za młody. Ma tylko 1500 lat! Na pewno nie jest to film, którym żegnam się z tą marką. Przynajmniej mam taką nadzieję.”

Ta wypowiedź obiegła w weekend najważniejsze światowe media show-biznesowe. Ten i inne cytaty z wywiadu przedrukowały takie serwisy jak People, Variety, Yahoo, The Daily Mail czy Just Jared, a także portale z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Węgier, Hiszpanii, Francji czy Portugalii. To olbrzymi sukces dla serwisu elleman.pl, który po raz pierwszy w swojej historii może pochwalić się tak szerokim poziomem cytowalności w mediach zagranicznych.

Link do całości ekskluzywnego wywiadu na elleman.pl z Chris Hemsworthem dostępny tutaj.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij