ASAP&ASAP dla marki Grześki z kampanią na TikToku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ASAP&ASAP dla marki Grześki z kampanią na TikToku

W ramach promocji loterii „Grześki świecą przykładem” agencja ASAP&ASAP realizuje dla marki Grześki kampanię z udziałem influencerów na TikToku oraz działaniami taktycznymi na Instagramie. Jej celem jest m.in. kreatywne zaprezentowanie nagród w loterii.

Tiktokowi twórcy zachęcają do udziału w loterii, pokazując swoje pomysły na zwiększenie widoczności na drodze poprzez ciekawe wykorzystania sznurówek led (jedna z nagród w loterii). Ambasadorem akcji został Sebastian Kowalczyk – który tanecznym krokiem promuje akcję i loterię w reklamie na TikToku #świećprzykładem

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na Instagramie – poza standardowymi publikacjami, pojawiły się również na stories quizy sprawdzające wiedzę obserwujących. Wybrani Influencerzy, by mocniej zobrazować problem braku widoczności na drodze osób, które nie noszą żadnych elementów odblaskowych lub świecących dodatków, swoje live’y częściowo przeprowadzili w ciemnościach. 

Za koncepcję akcji z udziałem influencerów, strategię oraz zakup mediów na TikToku odpowiada ASAP&ASAP. Loteria trwa do końca września.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij