Ponad 1800 klientów stowarzyszenia Yamondo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 1800 klientów stowarzyszenia Yamondo

Yamondo – the Global Performance Alliance podsumowało rok 2011. Suma zarządzanych wydatków osiągnęła kwotę 275 mln euro. Liczba klientów przekracza już 1800 a pracowników agencji skupionych wokół Global Performance Alliance 800 osób.

Yamondo to stowarzyszenie, które skupia 15 niezależnych agencji związanych z performance marketingiem na całym świecie. Polskim partnerem jest Agencja Lemon Sky z Grupy ADV.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencje stowarzyszone w Yamondo z założenia współpracują ze sobą podczas realizacji międzynarodowych działań w zakresie social media, SEM/SEO, webdesignu czy copywritingu dla największych światowych marek.  

Na spotkaniu Online Marketing Day&Night w Augsburgu świętowano 10-lecie agencji Explido, założyciela Yamondo. Z tej okazji podsumowano oficjalnie rok 2011.

- Z każdym dniem digital marketing staje się coraz bardziej złożony, a Internet sprawia, że wszelkie granice pomiędzy krajami znikają, przez co jest tak interesujący! Aby móc spełnić oczekiwania współczesnych klientów konieczna jest globalna sieć kontaktów, aby mieć silne relacje z poszczególnymi państwami – mówi Dominik Johnson, Executive Manager Global Performance Alliance. - To wspaniale, że mamy możliwość współpracy z tak wieloma ekspertami z całego świata i możemy optymalizować nasze kampanie mając globalne spojrzenie. Wszyscy partnerzy Yamondo pracują ramie w ramię, aby ustanawiać światowe standardy. Cieszę się, że Lemon Sky jest jednym z nich! – dodaje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij