Piotr Osiński mentorem w D&AD New Blood Academy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piotr Osiński mentorem w D&AD New Blood Academy

Organizatorzy konkursu D&AD we współpracy z holdingiem reklamowym WPP uruchomili program dla najzdolniejszych młodych adeptów reklamy. Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland, został zaproszony do prestiżowego grona mentorów D&AD New Blood Academy.

Wśród kategorii konkursowych D&AD, jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń dla twórców i osób związanych z branżą kreatywną, możemy znaleźć laureatów New Blood Pencil. Wyróżnienia dla najzdolniejszych młodych w branży kreatywnej były tylko preludium do tego, co organizatorzy konkursu D&AD we współpracy z WPP, największym holdingiem reklamowym na świecie, dla nich przygotowali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zdobywcy statuetek w kategorii New Blood Pencil do połowy sierpnia mieli okazję zgłosić się na bootcamp, którego celem było wyłonienie tych, którzy zajmą prestiżowe miejsca w New Blood Academy. Od 7 do 18 września kandydaci brali udział w warsztatach, rozmowach i zadaniach praktycznych, a to wszystko w trybie online. Wyłonione grono kilkunastu najzdolniejszych, młodych kreatywnych od września 2020 do marca 2021 roku będzie miało okazję poszerzać swoje kompetencje oraz nawiązywać kontakty z uznanymi ekspertami branży kreatywnej.

W międzynarodowym gronie mentorów znalazł się Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland. Z branżą reklamową związany od niemal 14 lat. Na swoim koncie ma pracę dla ponad 30 marek i ponad 50 nagród reklamowych, w tym Cannes Lions, Clio, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum czy Effie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij