Kampania, w której liczy się pomoc – #siejdobro z marką Verbena

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kampania, w której liczy się pomoc – #siejdobro z marką Verbena

Zrób coś dla siebie, pamiętając o innych! Właśnie na tym założeniu opiera się najnowsza kampania marki Verbena, która ruszyła 5 października i potrwa do 15 listopada. Za jej realizację odpowiada krakowska agencja reklamowa Brave Brain.

Założenie kampanii jest proste: klient kupując ciasteczka lub cukierki, sprawia, że Verbena przekazuje drugie opakowanie do wybranej placówki opieki (m.in. hospicjów, środowiskowych domów samopomocy czy domów dziecka). Wystarczy wprowadzić zdjęcie paragonu lub produktu na stronie akcji #SiejDobro i wybrać jednego z podanych beneficjentów. Na uczestników kampanii czeka również quiz „Sprawdź, jakim ziółkiem jesteś”. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Coraz popularniejsza w Polsce koncepcja społecznej odpowiedzialność biznesu (CSR) ma istotny wpływ na budowanie zaufania i kształtowanie wizerunku marki. 

W ramach współpracy z marką Verbena agencja Brave Brain opracowała big ideę i mechanizm aktywacji konsumenckiej, zaprojektowała key visual i landing page kampanii oraz prowadzi obsługę marki w SM. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Choice.

– Kampanii towarzyszą kompleksowe działania promocyjne w social mediach, w tym również na profilach społecznościowych influencerów. Oczywiście akcja została uzupełniona przez emisję reklam na serwisach tematycznych, najbardziej dopasowanych do naszej grupy docelowej. Ten media mix pozwoli nam zaangażować jak największą liczbę użytkowników do „siania dobra” – mówi Aleksandra Filipowicz, senior media planner w Media Choice. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij