UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla płatków śniadaniowych Nestlé

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię promocyjną dla płatków śniadaniowych Nestlé

UNIQUE ONE odpowiada za obsługę loterii płatków śniadaniowych marki NESTLÉ (Producent Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o). Agencja została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Loteria przebiega pod hasłem „Loteria pełna złotych”. Sprzedaż produktów promocyjnych rozpoczęła się 1 października i potrwa do 13 grudnia 2020 r. Natomiast okres przyjmowania zgłoszeń do loterii rozpocznie się 12 października i potrwa do 13 grudnia 2020 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo w okresie sprzedaży promocyjnej, dowolne płatki śniadaniowe lub baton zbożowy marki Nestlé. W loterii biorą udział wymienione w regulaminie produkty marki Nestlé, niezależnie od tego, czy na zewnętrznej stronie opakowania posiadają informację o loterii, czy też nie.

Po dokonaniu zakupu, kupujący zgłasza dane z paragonu potwierdzającego zakup na stronie www.nestle-cereals.com/golden-cereal. Loteria ma charakter instant-win, czyli uczestnik od razu po oddaniu zgłoszenia dowiaduje się, czy wygrał nagrodę. W loterii do wygrania są nagrody dzienne 100 zł (1500 x100 zł) lub 500 zł (100 x 500 zł). Dodatkowo wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu nagrody głównej – 10 000 zł (5x10 000 zł).

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za adaptację globalnej komunikacji na rynek polski, a także za organizację i obsługę loterii.

Loterię wspiera kampania reklamowa. Działania reklamowe obecne są w social mediach (prowadzone przez markę Nestlé), telewizji, internecie oraz za pomocą materiałów POS. Za adaptację tagu telewizyjnego odpowiedzialna jest agencja McCANN Worldgroup z siedzibą w Warszawie. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij