Nordax Bank stworzył kolekcję przeznaczoną do home office’u

Nordax Bank stworzył kolekcję przeznaczoną do home office’u

Szwedzki Nordax Bank postanowił w humorystyczny sposób odnieść się do faktu, że w obecnych czasach znaczna część społeczeństwa zamieniła swoje biuro na stół kuchenny lub domowe biurko i stworzył kolekcję ubrań w sam raz do home office’u.

Niedawno kolekcję idealną do pracy zdalnej przedstawiła kanadyjska marka Henri Vézina – składała się ona z ubrań, które z pewnością docenią osoby spędzające wiele godzin podczas wideokonferencji. O krok dalej postanowił pójść szwedzki Nordax Bank, który również stworzył linię odzieży do home office’u, lecz tym razem nacisk został położony na wygodę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa kolekcja Nordax Banku, współtworzona z projektantami Sissel Kärneskogiem i Marie Isacson, składa się z sukienki, która służy jako sofa, kurtki z “wbudowaną” podkładką na laptopa, a także peleryny z wygodnym oparciem, by wykonywać pracę z jakiegokolwiek miejsca w domu, nawet z toalety ;).

Za realizację odpowiada agencja Wikberg & Frisk.

PS

Dzieci wybiegające przed kamerę i przewracające się tła – śmiesznych filmików ukazujących różne faile podczas calli biznesowych nie brakuje, a przecież te memowe scenariusze pisze samo życie. Jak odnajdują się w tej sytuacji osoby działające w branży marketingowej?

PS2

Brazylijska pracownia architektoniczna Atelier Marko Brajovic we współpracy z firmami Live i Oca Brasil zaprezentowała niedawno projekt, który usprawni życie wielu osób pracujących zdalnie – przedstawiamy HOM, czyli mobilną kapsułę do home office’u.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij