Poznaj PredatorShot. Napój energetyczny nowej generacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj PredatorShot. Napój energetyczny nowej generacji

Firma Acer, właściciel znanej marki gamingowej – Predator, wprowadza na polski rynek swój pierwszy napój energetyczny - PredatorShot. Energetyk nowej generacji jest dostępny w Polsce od 21 października.

W odpowiedzi na rosnący rynek gier i napojów energetycznych, firma Acer postanowiła zaprezentować fanom marki najnowszy energetyk - PredatorShot.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić nową kategorię produktów i poszerzyć portfolio Predator. Tym samym kontynuować naszą działalność polegającą na rozpoznawaniu potrzeb e-sportowców i ambitnych graczy. Tempo zmian w środowisku esportowym, jak i pozostałych dyscyplin sportowch wciąż wzrasta, dlatego wymaga dużego zaangażowania oraz uwagi. PredatorShot pomaga nadążyć za zmianami. Równocześnie w Acer nie tylko wprowadzamy innowacje, ale również rozwijamy nasz ekosystem gier, taki jak nasza platforma esportowa nowej generacji – Planet9, a także inne nowoczesne technologie komputerowe – tłumaczy Hajo Blingen, wiceprezes Acer EMEA.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polska będzie pierwszym rynkiem, który wprowadzi PredatorShot w regionie EMEA i mamy w sobie motywację, aby odnieść duży sukces. Napój energetyczny PredatorShot to doskonałe uzupełnienie naszego portfolio, przedstawia w ten sposób naszą wiodącą pozycję na rynku gier. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na zdobycie większej liczby miłośników marki w Polsce, odpowiadając w ten sposób na nowe i istniejące potrzeby klientów – wyjaśnia Łukasz Łopuszyński, country manager Acer Polska.

PredatorShot (500 ml) jest dostępny w Polsce od 21 października w internetowym supermarkecie Frisco.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij