Absolut i VMLY&R łamią konwenanse w nowej kampanii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Absolut i VMLY&R łamią konwenanse w nowej kampanii

„Nie da się wybrać za dobrze” – tym hasłem marka Absolut, w nowej kampanii, mówi swoim konsumentom, że określenie „za dobrze” nie istnieje. Agencja VMLY&R odpowiada za koncept strategiczny i kreatywny oraz za realizację kampanii.

W świecie, w którym jesteśmy zalewani morzem ofert i możliwości, warto wybierać to, co najlepsze. W imię szwedzkiego Onödigt Bra. Wychodząc poza przyjęte schematy, robimy coś lepiej, niż się tego od nas wymaga, a dzięki temu możemy doświadczać więcej każdego dnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W najnowszej platformie komunikacji marki Absolut chodzi o perfekcję, a nie jedynie akceptację na poziomie przysłowiowego „kciuka w górę”. W kampanii podkreślamy najwyższy poziom intensywności doznań, w analogii do procesu produkcji. Absolut tworzy bowiem wspaniałą wódkę, która z małego miasteczka w Szwecji, Åhus trafia na stół każdego, kto docenia to, co najlepsze – mówi Agnieszka Michalska, Senior Brand Manager marki Absolut

W pierwszej fazie komunikacji, marka odsłania wideo manifest, wybrzmiewa w nim myśl przewodnia: „Nie da się wybrać za dobrze”. W ramach kampanii powstały również materiały podkreślające szwedzkość produktu. Działania promocyjne potrwają do stycznia 2021 roku.

Za koncept kreatywny, strategię, współpracę z influencerami oraz działania w mediach społecznościowych odpowiada agencja VMLY&R.

Filozofia „Jedno źródło"

„Jedno źródło" to filozofia marki Absolut, w ramach której każdy aspekt procesu produkcji odbywa się w małej wiosce Åhus w Szwecji i jej okolicy. Wszystkie składniki Absolut Vodka powstają w promieniu 100 kilometrów od Åhus. Każda kropla wody i każde ziarno pszenicy pochodzą z jednego źródła wody, jednej wioski i jednej społeczności, dlatego bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się przebywa, Absolut zawsze będzie tej samej, wysokiej jakości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij