Sleeper’s Row: Lufthansa wprowadza „miejsca leżące” w samolocie

Sleeper’s Row: Lufthansa wprowadza „miejsca leżące” w samolocie

Wygodny sen nie tylko w klasie pierwszej? Lufthansa rozpoczęła testy nowej usługi z myślą o pasażerach podróżujących ekonomicznie – marka wprowadziła możliwość wykupienia miejsc leżących.

Nowa usługa Lufthansy o nazwie „Sleeper’s Row” na tę chwilę dostępna jest wyłącznie na trasie Frankfurt – São Paulo. W jej ramach klienci podróżujący klasą ekonomiczną mogą mieć pewność, że podczas długiego lotu czeka ich wygodny sen. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Sleeper’s Row” to bowiem nic innego, jak możliwość rezerwacji całego rzędu siedzeń – od trzech do czterech miejsc. Dzięki takiemu połączeniu powstaje „miejsce leżące”, na którym podróżujący może spokojnie przespać cały lot.

W ramach usługi klienci otrzymają również od załogi koc oraz poduszkę, a także będą mieli prawo do pierwszeństwa wejścia na pokład. 

Nowa oferta Lufthansy na tę chwilę jest w fazie testowej i skorzystać z niej będzie można tylko do połowy grudnia. Kosztuje 220 euro.

PS

Linie lotnicze Thai Airways wpadły na nietypowy pomysł zachęcenia członków swojego programu lojalnościowego do pozostania w domu – te osoby, które zrezygnują z podróży podczas pandemii koronawirusa, otrzymają bezpłatne mile do wykorzystania na przyszłe loty.

PS2

W ubiegłym roku słynne holenderskie linie lotnicze KLM ruszyły z kampanią „Fly Responsibly”, w ramach której zachęcały swoich klientów do rzadszego latania samolotami. Wszystko to w trosce o naszą planetę.

PS3

Latanie, jako sposób podróżowania, nie należy już do segmentu premium i jest dostępne na wyciągnięcie ręki niemal dla każdego. Od kiedy na rynku zaczęły pojawiać się tanie linie lotnicze, konkurencja w tej branży musiała zmienić nie tylko strategię cenową. Jak linie lotnicze walczą o klientów?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij