Rak Off! Koncert charytatywny z nutą Maanamu na rzecz Fundacji Rak’n’Roll

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rak Off! Koncert charytatywny z nutą Maanamu na rzecz Fundacji Rak’n’Roll

Już w piątek 11 grudnia odbędzie się transmisja wyjątkowego koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania. W trakcie wydarzenia inspirowanego życiem i historią Kory, polskiej legendy sceny muzycznej, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na fundację Rak’n’Roll.

Rak Off to kampania informacyjno-edukacyjna, która powstała w celu promowania szeroko rozumianej profilaktyki chorób nowotworowych. Stworzyła ją grupa studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego z myślą o zmienianiu postrzegania i mówienia o raku przede wszystkim w środowiskach akademickich. W trakcie trwania akcji, przez ponad miesiąc mogliśmy czytać posty informacyjne „Mam haka na raka” tworzone przy współpracy z kołami naukowymi oraz Polskim Towarzystwem Onkologicznym – duża ilość rzetelnej wiedzy przekazana w przystępny sposób zwiększyła świadomość setek nie tylko studentów. Studenci w ramach Rak Offu przeprowadzili również spotkanie z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll i panel dyskusyjny o profilaktyce nowotworowej, które można było obejrzeć na fanpage’u NZS UW.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym samym miejscu, w piątek 11 grudnia o godzinie 19:00 rozpocznie się transmisja unikalnego, prowadzonego przez Maćka Rocka koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania. Inspiracją do jego powstania była polska legenda, wokalistka zespołu Maanam – Kora. Jej historia choroby i walki wywarła wielu osobach ogromny wpływ, przez co stała się motywacją, również i tym razem. Dla zgromadzonej przed komputerami publiczności na rzecz fundacji Rak’n’Roll wystąpią wspaniali polscy artyści: Bovska, Igor Herbut, Mikromusic Acoustic Trio oraz Mery Spolsky. Zaprezentują swoje najbardziej znane i lubiane utwory, a także, w hołdzie dla twórczości Kory, własne aranżacje hitów Maanamu. W trakcie koncertu historyczne przeboje spotkają się z nowoczesną technologią. Wspólnie powiedzmy rakowi "OFF"! Wszystkie informacje o przedsięwzięciu można znaleźć na facebookowym wydarzeniu „Rak off! - Tylko dobre ro(c)kowania | Koncert online”.

W trakcie koncertu kilka niespodzianek, które zaskoczą nawet największych fanów Maanamu. Możemy zdradzić tylko tyle, że studenci z NZS UW otrzymali niepublikowane nigdy wcześniej materiały wideo z występami zespołu. Co takiego zobaczą widzowie? Tego dowiemy się już 11 grudnia!

Transmisja koncertu charytatywnego Rak Off – tylko dobre ro(c)kowania – 11 grudnia, godzina 19:00, fanpage NZS UW na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij