COS prezentuje nową kolekcję Active przyjazną środowisku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
COS prezentuje nową kolekcję Active przyjazną środowisku

Marka COS ma przyjemność zaprezentować drugą przyjazną środowisku kolekcję Active. Nowa odsłona sportowej oferty COS to bezszwowa bielizna funkcyjna oraz lekkie techniczne ubrania w nowych wersjach kolorystycznych – stworzone do noszenia w warstwowych zestawach.

Każdy z projektów powstał z myślą o wszechstronnym użytkowaniu – nie tylko na treningu. Produkty tworzące bazę kolekcji, zaprojektowanej dla codziennej aktywności, wykorzystują bezszwową technologię i posiadają wyszukane detale. COS Active łączy staranny funkcyjny design z wyjątkowymi fasonami, a także materiałami pochodzącymi z recyklingu i zrównoważonych źródeł.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym sezonie głównymi elementami kolekcji są takie projekty jak dopasowany damski kombinezon z gładkiego dżerseju – z górą o kroju bokserki i wbudowanym wsparciem biustu – doskonały w zestawie z przejrzystą spódnicą z nylonu z recyklingu. Pikowany męski bezrękawnik z teksturowanego odzyskanego poliestru został wykończony odblaskowym obszyciem. Techniczne elementy garderoby – wodoodporna wiatrówka, panelowe spodnie funkcyjne i inne – harmonijnie łączą się z bezszwową treningową bielizną.

Ofertę dla kobiet i mężczyzn dopełniają wysokiej jakości podstawy sportowej garderoby, wykonane ze szczotkowanej bawełny, a także swobodne teksturowane bluzy i funkcjonalne pikowane okrycia. W dowolnym zestawieniu i każdego dnia zapewniając maksymalny komfort.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij