Spark of Change 2021 − międzynarodowe wydarzenie online dla branży eventowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spark of Change 2021 − międzynarodowe wydarzenie online dla branży eventowej

Już 27 stycznia 2021 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja online Spark of Change, która dedykowana jest przedstawicielom branży eventowej oraz wszystkim osobom, które w najbliższym roku planują zorganizować wirtualne wydarzenie.

Misją i celem konferencji jest wypracowanie standardów realizacji eventów online oraz przygotowanie przedstawicieli branży z całego świata na kolejne wyzwania, jakie przyniesie nowy rok. Wydarzenie kładzie również nacisk na edukację klientów, którzy mierzą się z organizacją firmowych eventów w nowym i wcześniej nieczęsto praktykowanym formacie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Rynek wydarzeń online przeżywa bardzo dynamiczny wzrost. Zawsze jest tak, że w momencie rozkwitu danego sektora – wyznaczane są standardy, którymi branża kieruje się w kolejnych latach. Czujemy dużą odpowiedzialność za to, aby ta jakość była jak najwyższa, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę i wypracować takie praktyki, z których będziemy dumni w najbliższej przyszłości – mówi Michał Michałowski, organizator wydarzenia i CEO EVENTY-ONLINE.PL.

Spark of Change 2021 to wydarzenie online gromadzące specjalistów od eventów, nowych technologii oraz promocji z całego świata, którzy w minionym roku zgłębiali meandry zupełnie niewykorzystywanego wcześniej na taką skalę formatu, jakim są eventy online.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 24 prelegentów m.in.:

  • Pedro Goes – CEO and founder w InEvent; 
  • Eugene Gnatenko – founder and CEO w Pinetool.ai; 
  • Stephanie Angeli Alburo – HR delivery manager w IBM Business Services; 
  • Pavvi Singh – account executive w Swapcard; 
  • Annette Naif – CEO & creative director w Naif Productions; 
  • Jonny Ross – founder and digital marketing specialist w Fleek Marketing; 
  • Aleksandra Pietrak – director, project & event manager w KDK Events; 
  • Anna Butrym – presenter, moderator and business coach. 

Konferencja Spark of Change 2021 to trzy równoległe sceny nawiązujące do obszarów: TECHNOLOGY, ENGAGEMENT, MANAGEMENT. Scena pierwsza będzie realizowana będzie pod hasłem „If content is King, technology is Queen”. To na  niej uczestnicy będą mogli zagłębić się w tematykę związaną z wirtualnymi platformami, nowymi technologiami, produkcją oraz reżyserią eventów online. Na drugiej scenie eksperci wnikliwie omówią budowanie zaangażowania wśród uczestników wydarzeń online i poruszą zagadnienia związane z matchmakingiem, networkingiem, grami i animacjami. Z kolei trzecia scena została zadedykowana tematowi organizacji i zarządzania eventami online. Podczas eventu zostanie również otwarty wirtualny showroom z atrakcjami eventowymi, gdzie uczestnicy będą mogli bliżej poznać sprawdzone elementy rozwywkowe, warsztaty – doceniane przez klientów i odbiorców wydarzeń online.

Rejestracja na konferencję online Spark of Change jest bezpłatna, a formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij